Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A cigányok miért ilyen extra-e...

A cigányok miért ilyen extra-extra pénzéhesek? (a többi lent)

Figyelt kérdés

Félreértés ne essék nagyon sok értelmes, és normális és becsületes cigánnyal találkoztam.

Tisztelet nekik!


De volt jó pár az életemben akik már-már megkeserítették az éltemet, és a legrosszabb, hogy maximálisan jogtalanul követeltek bármit is anyagilag!


Nagyon szívesen írok konkrét eseteket is!


2016. jan. 27. 21:18
 1/6 anonim ***** válasza:
29%
Mert a rendszerváltás az ő számukra jelentette a legnagyobb egzisztenciális ellehetetlenülést és máshogy nehezen tud egy aluliskolázott, szakmával nem rendelkező, esetleg még megfelelő lakáskörülményekkel sem rendelkező ember pénzhez jutni.
2016. jan. 27. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ehez nem kell cigánynak lenni.Én magyar vagyok és...csak a pénz, hatalom, nő!
2016. jan. 27. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Valószínűleg azért, mert olyan típusú ember a többségük - és nyilván a nem cigányok közül is rengetegen, bár elsősorban más országokban, akik kötöttségektől mentesen élvezni akarják az életet. Ez az életcéljuk, felfogásuk, szemléletük. Ehhez pedig semmi más nem kell, mint termérdek pénz.
2016. jan. 27. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Neveltetés kérdése. A vándor népeknél jellegzetes mentalitás, hogy az a tiéd, ami rajtad van. Ha a külsőségek azt sugallják, h. vagyonos vagy, akkor úgy is bánnak veled. Ehhez kell a pénz, hogy "raj" legyél.Aztán hogy miből lesz a pénz, az mindegy. A baj az, hogy a gyerekeket is sokan igy nevelik-és nem csak cigányok:márkás ruha, lerugott nyugati nagykategóriás autó, sokszobás családiház bontott alapanyagokból akkora közműtartozással, amit nem győznek görgetni hónapról hónapra=tisztelet, megbecsülés.
2016. jan. 28. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"Félreértés ne essék nagyon sok értelmes, és normális és becsületes cigánnyal találkoztam. "


Hol? Én még soha...

2016. jan. 28. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A penzt mindenki keresi csak nem mindenki talalja es azok akik nem talaljak jobban keresnek mint a tobbi.
2016. febr. 13. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!