Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az öreg néniknek hova az...

Az öreg néniknek hova az istenbe kell menniük reggelente 6-7 óra között?

Figyelt kérdés
Reggel felszállok a buszra kb 1000 alkalomból egyszer előfordul, hogy van ülőhely, le is ülök erre folyamatosan szállnak fel főleg az idegbeteg fajta a "kis" szatyraival és felállítanak mindenkit mert annyira elfáradtak, de persze a busz után tud futni. A kedvencem múltkor egy kismamát állított fel az egyik és közölte, hogy otthon ücsörögjön. Ezek hova mennek ilyenkor? Piacra? És miért 6-7 óra között amikor tele van a busz, mert mennek az emberek dolgozni, meg tanulni. Egy órával később mennének üres lenne a busz...
2016. jan. 30. 10:05
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
92%
orvos,labor,templom, bolt
2016. jan. 30. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
86%

- Időben elindul orvoshoz.

- Piacra, mert ott ha korán megy még több a friss választék.

- Nem tudnak aludni sokáig így mennek. Közben még lottózó, gyógyszertár, barátnő, van aki fodrász. És sietnek haza hogy ebédet főzzenek mert tudod az idősek többsége szeret időben ebédelni.

2016. jan. 30. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
63%

piacra, boltba meg az orvoshoz. de nem azért mert betegek, hanem ott találkoznak a többi véncsonttal és pletykálnak meg felíratnak maguknak néhány tök felesleges gyógyszert: az jó jajveszékelés alap a következő ilyen találkozón amikor megbeszélik ki mennyit költ gyógyszerre egy hónapba.


szóval láthatod, van elintéznivalójuk bőven, igazán megérthetnéd őket!

2016. jan. 30. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Piacra meg kórházba.

Amúgy nálunk már rájött pár néni, hogy jobb egy órával később menni, mert akkor már alig vannak páran.

2016. jan. 30. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
73%
Sokan álmatlanságban szenvednek. Gyakran mennek orvoshoz, piacra, és olyan idős hölgyet is ismerek, aki már az uszodanyitás előtt ott van, hetente 3x.
2016. jan. 30. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
41%

"orvos,labor,templom, bolt"


Ebből egyedül bolt lehet nyitva. Abból is csak pár db.

2016. jan. 30. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
A bolt az orvos a templom is nyitva van 1 óra múlva is. Ha már ingyen utaznak igazán megtehetnék, hogy várnak egy órát szerintem attól igazán nem borul fel a napi rutinjuk..
2016. jan. 30. 10:50
 8/19 anonim ***** válasza:
28%
Kérdező, én speciel 8-9-10 óra között megyek. Szóval nekem jobb, ha előtte mennek. A munkaidő 9-kor kezdődik a legtöbb helyen, szóval mi a gond azzal, ha 6-7 körül mennek? Nem tudom, hol laksz, de nálunk egész nap tömve minden, és nem a nyugdíjasok okozzák.
2016. jan. 30. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
23%

Mennek a Lehel piacra, hogy legyen friss csirkefarhát a húslevesbe... Szerintem ezért járnak a reggeli csúcsforgalomban, és véletlenül sem lehet 1-2 órával később menni...

Nekem is van nagymamám, és érdekes módon ő még ha orvoshoz megy is, mindig el tudja intézni, hogy csúcsidő után menjen. Szóval ez nem kifogás, hogy orvoshoz mennek!

2016. jan. 30. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
81%

#7: "A bolt az orvos a templom is nyitva van 1 óra múlva is. Ha már ingyen utaznak igazán megtehetnék, hogy várnak egy órát szerintem attól igazán nem borul fel a napi rutinjuk.."

Az orvos nem nyitva van, rendelési idő van, és többségükben az orvosok 8-12 közt vannak. És ha vérvétel van akkor meg délutánra van kész az eredmény és másnap avval tud a másik orvoshoz menni. (Vérvétel általában csak reggel van az SZTK-ban.)

Végül is ez egy mókuskerék, ennyivel mondhatná az idős neked hogy te miért nem mész 1 órával később...ez van ősidők óta. Meg kell szokni. Lesz mindenki idős...

2016. jan. 30. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!