Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi is pontosan ez a "teajárat"...

Mi is pontosan ez a "teajárat"? Hol lehet önkénteskedni?

Figyelt kérdés

Hallottam egy olyan szervezésről, aminek az a lényege, hogy egy buszon (?) önkéntesek utaznak, és ahol látnak hajléktalan embereket, ott megállnak, és teát, illetve élelmet, szükség esetén takarókat osztanak nekik.

Szeretnék nagyon egy ilyen, vagy legalábbis jótékony szervezethez csatlakozni, de sehol nem találok infókat. Ti tudtok valamit? Köszi előre is! 17/l



2016. jan. 30. 12:22
 1/4 anonim ***** válasza:

Google nem mondott semmit? Fura, nekem több oldalnyi találat lett a keresésre: [link]


Nem is akarsz te önkénteskedni, ha még csak rá sem kerestél. Talán csak a megerősítést várod itt, hogy milyen önzetlen vagy.

2016. jan. 30. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

ez abszolút nem igaz, de nyilván egyből ellenségeskedni kell egy poszt alatt amiben tényleg nem volt semmilyen hátsó szándék, ezzel benyújtottad a saját szegénységi bizonyítványod.

kerestem google-n, de a legtöbb oldal semmi infót nem közölt jelentkezésről.

2016. jan. 30. 13:06
 3/4 anonim ***** válasza:

én a tiszta forrásnál voltam anno gyakorlaton. ott volt ilyen, de elég gyorsan lezavartuk. a kerület két pontján volt ilyen osztogatás, kaja , tea. gyorsan szétkapkodták az emberek.

sok szállóra mehetsz önkéntesnek.

bár a fűtött utcát nem ajánlom.:D

a kürt utcai nappali melegedőben is voltak anno önkéntesek.

2016. máj. 23. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ja, mondjuk Budapestről beszéltem, hogy te hol élsz azt nem tudom.
2016. máj. 23. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!