Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Engem szeret de van fiúja és...

Liptai Xavér kérdése:

Engem szeret de van fiúja és nem szakít vele . habi vagy mi?

Figyelt kérdés

Van egy lány akit eléggé megszerettem és álitolag ő is engem

De van palija és azzal nem szakít mert álitolag van egy "biztos kapcsolata" Tényleg szeret vagy nem ? Másik kérdés hogy hanyagoljam vagy ne ?



2016. jan. 30. 21:33
 1/1 anonim válasza:
A nők nem csak azt nézik, hogy hogy nézel ki, vagy mennyire vagy vagány. Biztonságra van szükségük. Egyik oldalról elvárják, hogy legyél kemény, másik oldalról meg hogy legyél érzékeny. Nehéz eset tudom. De az a másik srác valami olyat nyújt neki, amitől jól érzi magát. De nem eléggé. Ezért szeret Téged. nehéz ezt úgy megmondani, hogy egyikőtöket sem ismerem. De annyi fix, hogy ha a lány normális (ezt nem sértésnek szánom!) és Te is szereted, jobban annál, hogy csak megfektesd, akkor ne add fel. barátkozz vele. Tudd meg mit szeret, mi fontos neki. Ha szeret, és Te is tudod neki azt nyújtani mint akivel van, Veled lesz. Csak derítsd ki, hogy mi az. Ja és persze, hogy mennyire szeret Téged. A nők bonyolult teremtések. nem lehet levenni a polcról őket, hajtani kell egy kapcsolatért. Szóval a lényeg, hogy ha tényleg szereted, akkor ne add fel. Legyél Te az neki akinél jobbat nem talál. Gondolj bele, egy férfi sosem adja fel. akivel van az sem adta fel. Remélem segítettem. sok sikert.
2016. febr. 1. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!