Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért ciki, ha valaki a...

Miért ciki, ha valaki a kínaiban veszi a ruháit?

Figyelt kérdés
Mindenki megszólja azt akinek kínais ruhái vannak. Tényleg mostanában már mindenki a New Yorkkerbe, a Barshkába meg a többi drága márkaboltban vásárol?

2016. jan. 31. 14:53
 1/10 anonim ***** válasza:
31%
Mert akínai szar, voltál már a new yorkerbe pl? én sűrűn járok és kínai áron is tudsz cuccokat venni, ami nem giccses és szar minőség, kínaiba is van 5 ezerért is felső vagy bármi, ahogy a new yorkerben is. Mikor egy hónap után szétmegy a kínai cipő akkor meggondolod mi éri meg jobban inkéább dupla áron, de akár 1-2 évig is kihúzod vele és úgy is néz ki
2016. jan. 31. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Vannak New Yorkeres pólóim, semmivel nem különbek a kínainál.
2016. jan. 31. 15:00
 3/10 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem ciki. Legyen tiszta és legyen cserélve szóval ne egy polóba járj egy hétig. Középiskolás vagyok lány. Senki sem tartja cikinek a dolgot. Vannak akik nem ott vásárolnak vannak akik vegyesen vannak akik kínaiba. Én vegyesen. Soha nem szólunk meg senkit ilyenért :) Még a menőbbek se. És igen van akinek drágák ezek a boltok, de vannak akciók néha. Nyugodtan vásárolj ahol szeretnél. Ha neked tetszik, akkor az a lényeg. Honnan vetted, hogy ez ciki? Megszóltak érte komolyan?
2016. jan. 31. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Szerintem nem ciki
2016. jan. 31. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
hát azért megnézném mikor van annyi zagyvaság írva egy new yorkeres cuccra mint egy kínaira, azt se tudják mit jelent csak ráteszik, meg 26 márkát ötvöz egy pólóba...szarul választasz, és itt egyébként sem csak a new yorkerről van szó, csak te is ezt hoztad példának, de a kínai szar, ez olyan ,mint egy védjegy hozzá tartozik...szabásából megmondom egy cuccról, hogy kínai
2016. jan. 31. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Az első new yorkeresnek üzenném, hogy ott is kínai cuccok vannak :'DDD
2016. jan. 31. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
#6. német divatcégről beszélünk...lehet vannak kínai cucca, de akkor az olyan is és nem veszed meg...
2016. jan. 31. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Nálunk mindenki megszólja azt akinek kínais a ruhája.

Volt, hogy reggel jött be 2 lány osztálytársam a terembe új felsőkben, aztán az egyik fiú osztálytársam megkérdezte, hogy na mi van, leárazás volt a kínaiban?

2016. jan. 31. 15:22
 9/10 anonim ***** válasza:
abban is valami, hogy nem jó felé halad a mai fiatalság, ha ilyesmiről van szó, mert ennyiből megítélik az embert, de most más szemszögből nézed egyszerűen butaság a kínait választani, ha a minőséget és az árakat nézed, egy kínia cipő nem bír ki éveket, de 5-6000 küröl van, ha veszel egy cipöt 15-20000 között nálam volt már, hogy 2 évet is kihúzott és szinte újnak nézett ki mikor lecseréltem is, szerinted melyik éri meg jobban?
2016. jan. 31. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Azért mert a kínais cuccok szarok. Egyszerűen buta aki kínaiban vásárol. Szinte akármelyik ruházati láncnál találsz jobb darabokat minimális árkülönbséggel. Magaddal szúrsz ki ha kínaizol.


Ha ez megvigasztal, szerintem a New Yorker és a Bershka is szar.

2016. jan. 31. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!