Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a fenét kezdjek közel ezer...

Mi a fenét kezdjek közel ezer darab pengetővel?

Figyelt kérdés

Szombaton volt egy házibuli ahol nem figyeltem a mértékre. És az a baj hogy sokszor csinálok józanul is olyan dolgokat hirtelen felindulásból amit késöbb megbánok. Ma azt vettem észre hogy sokkal kevesebb pénz van a számlámon mint kéne. Mikor megnéztem hova lett kiderült hogy nyomorék gitárpengetőket rendeltem a neten és előre fizettem. El sem hiszem hogy ennyi eszem hogy lehetett. Kicsit kevesebb mint ezer darabot. Először azt hittem hogy haverjaim rendelték a mobilomról, de ők hozzá se férnek a paypalomhoz. Szerintük én voltam mert egy szólót akartam mutatni nekik csak nem találtunk pengetőt és ezért rendeltem annyit hogy többé ne hagyjam el.

Eléggé le vagyok sokkolva magamon. Nem fogok koplalni miatta, de nem jön jól ez a hirtelen kiadás. Igazából csak azért írok ide hogy kiadjam magamból. Fogalmam sincsen mit fogok kezdeni 962 pengetővel ami kedvezménnyel is több tízezres idióta kiadás volt. Ezek után szerencse hogy kölcsönt nem kellett rá felvennem. Más járt már hasonlóan?


2016. febr. 1. 23:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Vásárlástól való elállás joga:

[link]

2016. febr. 2. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
:DDDDDDDDDDDDDD
2016. febr. 2. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Dekoráld ki velük a lakást, csinálj belőle ékszert, légy kreatív! Tegyél érte hogy kevésbé bánd a dolgot :D
2016. febr. 2. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Add el drágábban. Még jól is jársz
2016. febr. 2. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Made my day. Sírva röhögök. :'D
2016. febr. 2. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
A pengetőkkel sok mindent nem tudsz kezdeni, de ezt a sztorit még az unokáidnak is mesélheted
2016. febr. 2. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Ajánld fel egy zeneiskolának/ vagy farsangi tombolának, most pont időszak van.
2016. febr. 2. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Vegyél hozzá ezer gitárt...
2016. febr. 2. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Ezer gitár nem rossz ötlet. Minden esetre megpróbálom majd szerintem eladni, hogy legalább egy kevés pénz visszajöjjön. Ha nem akkor tényleg elosztom.
2016. febr. 2. 15:58
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Helyes.Piára meg inkább ne költs nehogy aztán teljesen elszegényedj.... ;)
2016. febr. 2. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!