Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ismertek Szabó Péterhez...

Ismertek Szabó Péterhez hasonló motiváló embereket?

Figyelt kérdés
Hallgattam az eloadasait, a hangoskonyvet es szuksegem van meg ilyen önmotiváló anyagokra mert szornyu a csaladi legter itthon foleg apam miatt, minden nap ok nelkul bant, rohadjak meg, semmore nem vagyok jo, 5 honapja nincs baratnom neki ilyenkor mar gyereke volt nem kellek senkinek es semmire nem fogom vinni :( aprilisban fogok elkoltozni de ezek a szovegek mar mindennaposak nem fogom birni idegileg... kerlek tudtok önkép fejleszto, a jobb onbizalom es onkepet fejleszto anyagokat? koszonom nektek :)
2016. febr. 2. 07:13
 1/2 anonim ***** válasza:

Ez a nesze semmi, fogd meg jól és el is hitetik veled, hogy értékkel bír az előadás. Vicces dolog:)

Ebben talán Jordan Belfort a legjobb, a "Wall Street Farkasa"(igen, akinek memoárja alapján a film is készült). Gyakorlatilag ugyanazokból az emberekből él, mint korábban. Annyi különbséggel, hogy most már hozzá járnak tanulni és személyiségüket fejleszteni. Lenyűgöző, tud valamit az az ember:D

2016. febr. 2. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Lehet hogy igazad van... lehet hogy ez csak egy agymosás és a sok buta ember birka módjára követi az ilyen embereket... de azt kell mondjam pár hete nagyon mély ponton voltam az életemben, több téren is kudarc ért munkahely, barátnő stb de ezek a hanganyagok akaratlanul és erőt adtak és felnyitották a szemem azokra a jó tulajdonságaimra amik eddig is bennem voltak, de sosem jöttek fel a felszínre.

Szóval ha Szabó Péterhez hasonlóan ismertek ilyen motiváló mondatokat, önbizalomfejlesztő trénereket KÉRLEK osszátok meg velem! :)

2016. febr. 4. 09:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!