Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Egy ember meddig képes önsajná...

Egy ember meddig képes önsajnáltató, kesergő, mogorva, állandóan magát stresszelő életmódot folytatni? Ha nem hallgat senkire (családtagokra sem), mi kell hozzá, hogy azt mondja, hogy elég, és kimászik ebből a mérgező örvényből?

Figyelt kérdés
2016. febr. 2. 12:11
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

"Egy ember meddig képes önsajnáltató, kesergő, mogorva, állandóan magát stresszelő életmódot folytatni?"


Élete végéig.

2016. febr. 2. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
10%
Amíg van közönsége! ;)
2016. febr. 2. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
32%
Sokàig. Làsd magyarok nagy rèsze ilyen, sajnos.
2016. febr. 2. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Amíg úgy nem érzi, hogy változtatnia kell. Hogy kit mi késztet változásra, az annyira egyénfüggő, hogy nem lehet rá választ adni. Csak hogy két példát említsek, az alkoholista testvérem autóbalesetet szenvedett 6 éve, tök részegen.Eltört a gerince, újra kellett tanulnia járni. Tegnap előtt megint elvették a jogsiját ittas vezetésért...Ő neki ez is kevés volt.
2016. febr. 2. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Bocsi, véletlen elküldtem, a második példa én magam vagyok, régen én is ilyen mogorva, f***zfej voltam, mindenben és mindenkiben csak a rosszat láttam, teljesen pesszimista voltam, aztán megismerkedtem egy életvidám 65 éves bácsival és akkora hatással volt rám, hogy elkezdtem saját magamon dolgozni. Ma már én is sokkal pozitívabb vagyok és felismerem a hibáim.
2016. febr. 2. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
90%
Ha van valaki aki vele lesz és mindenben motiválja akkor megváltozik. Viszont én magam is olyan vagyok amit leírtál. Nem kéne valaki aki úgymond mindent a seggem alá tesz, húz előre, motivál. Ha lenne valaki aki elráncigál a kondiba, suliba, kimozdulni úgy, hogy közben ne érezzem magam kellemetlenül az kész lenne a megváltás. Teljesen más emberré válnék. Nem is kellene túl sokáig csinálnia csak amíg beletanulok a dolgokba, úgymond az életem részévé válna. Nem tudom, hogy lettem ilyen, bár vannak dolgok amikre vissza lehet vezetni, de én magam kevés vagyok a változásra lelkileg lehet lesajnálni, de ez van. Pontosan tudom, hogy még rengetegen vannak ezzel így.
2016. febr. 2. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!