Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha a kullégiumi...

Mit tegyek, ha a kullégiumi vécében állandóan zavarnak és nem tudom végezni a dolgom?

Figyelt kérdés
Kakilni szeretnék, de nem megy, folyton rámnyitnak, vagy beszólnak és ilyesmi. Az ingerem is elmegy, pedig érzem, hogy kell. Egy hete vagyok koleszos, eddig bejárós voltam. Lány vagyok.
2016. febr. 4. 19:36
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Zárd az ajtót. Ha nem lehet akkor biztos van ott wc kefe vagy pumpa, és amikor jönnek akkor dobd meg őket vele.:)))
2016. febr. 4. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
menj késő este, vagy kora reggel, amikor még nem keltek fel, vagy már alszanak.
2016. febr. 4. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Biztos nem egy wc van. Meg több emeletes az épület. Nálunk simán volt, hogy a 3. emeletről lejárt egy lány a 2.-ra. Sose kérdezte meg senki tőle, hogy miért. Ha nem volt jó a mi szintünkön a mosógép, felmentünk a 3.-ra. Stb. Nem kell egy helyhez ragaszkodni. Lehet neked dolgod másfele is az épületben. :) Oda mész ahova akarsz. :)
2016. febr. 4. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Oké, sikerült letudnom a dolgot, kicsit későbbre hagytam és egy másik vécére is mentem. Jó érzés egy kicsit megkönnyebbülni :)
2016. febr. 4. 22:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!