Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi lehet a válasz?

Mi lehet a válasz?

Figyelt kérdés

Nem szeretek tükörbe nézni, nem igazán szeretem a kinézetem.

Anyukámmal mikor anno a Cora-ban sétáltunk és néztük a kávékat. Egy férfi oda lépett hozzám és azt mondta, hogy megfogta a tekintetem ahogyan a nézelődöm. Nem e lenne kedvem modellkedni? Névjegy kártyát is szeretett volna adni, de nem volt nála. Így megadta az elérhetőségét, hogy keressük fel. A lànya foglalkozik igazán evvel a szakmával, biztosan ő is megkedvelni. Az is kiderűlt, hogy közös iamerősünk is van. Végül nem kerestük fel, mert anyukám szerint nem ott a helyem.

Pár hónapja meg egy jól öltözött férfi és egy hölgy szólított meg. Lenne e kedvem szerepelni egy filmben? Mellékszereplőket keresnek és szerintük nekem is ott a helye, nagyon örülnének, ha csatlakoznék. Mivel tanulók, így nem fogadtam el.

Véletlen egybe esés, hogy így leszólítottak, lehet valami jelntősége? Lehet van bennem valami, amit én nem veszek észre?

De hogyan ismerhetném fel, hogy mi az? Lehet ezért taposnak el olyan sokan?

Ha elfogadtam volna valamelyik lehetőséget, lehet elfogadnám magam és nem csak mások árnyékában járnék?


2016. febr. 6. 10:45
 1/4 Roland G. ***** válasza:
Már rég sztár lennél lehet!
2016. febr. 6. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Semmit nem jelent. Le akarnak húzni.
2016. febr. 6. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem valami erotikus munkába akartak beszervezni. Gondolom, látszik a kisugárzásodon, hogy nem vagy magabiztos és vágysz az elismerésre, így könnyen átverhető vagy.
2016. febr. 6. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Most tök kíváncsi lettem hogy nézel ki...
2016. febr. 6. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!