Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hányszor mehetek el a Mc...

Hányszor mehetek el a Mc Donaldsba egy héten ha akarok valamennyit fogyni?

Figyelt kérdés

kicsit meguntam már hogy a suliba mi meg a csajok alkotjuk a "duci ruci" klubbot legalábbis annak lettünk kinevezve mert kicsi dagadtak vagyunk (de szépek is :D ) szóval szoktam naponta 5 percet biciklizni meg ilyenek de mindig a mekibe megyünk kibeszélni az épp aktuális dolgokat meg ki kivel feküdt le épp most ilyenek viszont nem tudom hányszor mehetnék el :S


3x egy héten az sok lenne? Általában ilyenkor szoktam enni 1 big macet két csibe burit meg egy mc chickent is néha betolok még ja meg sültkrumplit általában 1 nagy 1 kicsi néha eszünk közösen egy almás pitét is ha nagyon éhesek vagyunk

szóval így ez mellett a napi 5 perces biciklizéssel ladhatnék pár kilót?


2016. febr. 6. 12:40
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
meg az is sokszor zavar hogy nyáron a nagy melegben kipállik a combom köze utána meg kidörzsizi és eléggé kellemetlen
2016. febr. 6. 12:41
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Egy pillanatra nem tudtam eldönteni, hogy ez most komoly vagy szarkazmus akar lenni, de aztán a nevedre pillantottam:D
2016. febr. 6. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

1szer. de csak, ha nagyon nem bírod ki. rá vagy szokva sajnos, függő vagy, így kényszered lesz rá, hogy menj.

de ez attól is függ persze, hogy milyen magas vagy és hány kiló.

2016. febr. 6. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
76%

Egyébként elárulod,hogy miért gúnyolódsz, hülye kérdező?

Egyébként, ha éppen tudni akarod, én úgy fogytam le 15 kilót 3 hónap alatt, hogy közben voltam a mekiben többször is, és pizzát is ettem. Úgyhogy a k. anyátokat, füvön rágódó szerencsétlenek.

2016. febr. 6. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
36%

# 4

Lehet így is fogyni, csak nem mindegy, hogy izomból vagy feleslegből veszítesz. Te valószínűleg izomból veszítetted a felét vagy többet.

2016. febr. 6. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

detto nekem is csak mi KFC-zni szoktunk meg Burger kingezni..

amúgy ha nagyon beizzad a lábad mint nekem mindig beszoktam dugni közé egy hideg vizes rongyot az jól le is hűt meg néha megpróbálok nagyobb terpeszben lépkedni (persze csak ha nem látnak máskülönben úgy néznik ki mint akin 6-an átmentek + 1 anál :D )

2016. febr. 6. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

tessék? Én nem gúnyolódom -.-'

és kb mennyit tudnék így fogyni szeretnék nyáron jól kinézni amúgy 168 cm vagyok és 85 kg

2016. febr. 6. 12:49
 8/19 anonim ***** válasza:

# 7

PunciPankrátor névvel teljesen hiteles vagy. Kár volt kint hagynod a kérdés kiírásakor:D

2016. febr. 6. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

"Te valószínűleg izomból veszítetted a felét vagy többet.

"

Kötve hiszem, mivel orvos mérte a testzsír és egyéb százalékokat, valamint naponta 2-3 órát úsztam.

2016. febr. 6. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

# 9

Remélem nem várod, hogy el is higgyem:)

2016. febr. 6. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!