Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi az, amit sokadik próbálkozá...

Mi az, amit sokadik próbálkozásra sikerült megtenned?

Figyelt kérdés
Olyasmire gondolok, hogy volt egy terved, de nem tudtad elsőre, hogy hogyan fog sikerülni, csak megpróbáltad és a sokadik alkalommal sikerült.
2016. febr. 8. 20:55
 1/3 anonim ***** válasza:

Nos, megesett, hogy egy vívóverseny kellős közepén álltam neki kitalálni a taktikámat, amikor az ellenfél már jócskán vezetett. :D Végül egyetlen találattal nyertem.

Szerintem mindenki életében elég sok, kisebb-nagyobb ilyen eset van. Normálisan megoldani egy példát valamilyen tárgyból, amihez hülye vagyok. Némi agyalás után hozzászólni egy emberhez, akivel már fél éve egy buszon utazom, de mindig is ignoráltuk egymást. (Végül ez is összejött, de elsőre a fene se tudja, mit kéne mondani.) Megtanulni fütyülni/biciklizni/úszni. Sok a pofára esés, de az emberek szívósabb kis görcsök annál, hogy azonnal feladják. :D

2016. febr. 8. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerelem, párkapcsolat.

Csak ehhez az egy témához álltam mindig lazán és optimistán. Minden mással kapcsolatban szorongó és kudarckerülő vagyok.

2016. febr. 9. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Jogosítvány, forgalmi vizsga! :)
2016. febr. 11. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!