Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi ez az üzenet amit a Bongoo...

Mi ez az üzenet amit a Bongoo küldött?

Figyelt kérdés

A tesóm a közelmúltban SMS-ezett a Bongoval. Kapott egy üzenetet, melynek tartalma:

IngyenSMS: Whoohoo <Név>, tudud ki szeretne randira hívni? Tuti dobsz hatast ha megtudod! Kuldd: RANDI + NEV + VAROS! Stop? Hivd 0614554695. 508Ft/SMS

No a kérdésem az lenne, hogy ez az üzenet valami előfizetés következményeként jött vagy pedig csak egy hülye csábítás

Segítségeteket előre is köszi

Dávid



2016. febr. 9. 21:18
 1/6 anonim ***** válasza:

[link]

egy baromság, ami folyamatosan küldi a spamjait, ha 1x írtál neki sms-t.

Oldalról copy:

BONGO ÍRHAT NEKEM AKKOR IS HA ÉN NEM ÍROK NEKI?

Előfordulhat, hogy Bongo küld neked egy üzenetet, ha egy ideje nem hallott felőled és van pár friss pletykája ami érdekelhet. Ebben az esetben nem számolunk fel semmilyen díjat. Telefonszámlád kizárólag abban az esetben terheljük, ha te írsz Bongonak SMS-t. Ezek az üzenetek ‘FreeMSG’ kezdéssel érkeznek. Ha szeretnéd hogy ezek az üzenetek abba maradjanak leíratkozhatsz róluk ha a STOP szót küldöd vagy a következő linkre kattintasz és követed az utasitásokat.

2016. febr. 9. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2016. febr. 9. 21:23
 3/6 anonim ***** válasza:
Azt olvastam Bangó XD
2016. febr. 10. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
És ha elküldöm azt a STOP szót, hogy leállítsam, az s pénzbe kerül???
2016. jún. 18. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
[link] használd ezt leiratkozáshoz
2016. jún. 20. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 István19801126 válasza:
Hogyan tudjuk leállitani?????
2019. jan. 2. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!