Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Volt barátom nem száll le...

Volt barátom nem száll le rólam. Mit lehet tenni vele?

Figyelt kérdés

Már 2 hónapja szakítottunk, és egyszerűen nem értem a viselkedését. Volt, hogy trágár üzeneteket küldött nekem, vagy pl egy suliba járunk, és egyik osztálytársammal éppen mentünk valahová, amikor ő beállt elénk és nem engedett minket el stb. A hátam mögött is mindenkinek olyanokat mond, hogy én egy k*va vagyok és nem érdemlem meg hgy bárki szóbaálljon velem.

Már nagyon elegem van belőle és ötletem sincs mit lehet egy ilyen emberrel csinálni.

16/l


2016. febr. 9. 22:41
 1/4 anonim ***** válasza:

Egy idegbeteg kis gyökér, ez az igazság.

Sajnos mást nem tehetsz,mint levegőnek nézed!

Idővel abbahagyja majd.

Nagyon jól tetted,hogy kidobtad, respekt érte! :)

Okos lány:)

2016. febr. 10. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Valószínūleg egyszerūen nem tudja feldolgozni, hogy dobtad. Egyet értek az elõzõvel, ne törõdj vele, majd lehiggad.
2016. febr. 10. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Vagy legrosszabb esetben szólj valakinek (tanának, szüleidnek..)
2016. febr. 10. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem ismerem a volt barátod, lehet, hogy elég, ha egy ideig levegőnek nézed, és lekopik. De azért szólnék, hogy sajnos ilyen szakitás utáni zaklatásból volt már nem is egy tragédia ,mert nem vették komolyan a zaklatót.A szüleidnek mindenképpen tudnia kell a dologról, és neki kellene beszélniük a srác szüleivel, hogy ez igy már zaklatás, hassanak oda a gyerekre, és ha a fiúka nem ért a szép szóból, a rendőrbácsik nem fognak olyan szépen beszélgetni vele az autóban.
2016. febr. 10. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!