Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért én vagyok a hülye? Az...

Miért én vagyok a hülye? Az osztálytársaim légből kapták azt az információt, hogy a felvételi eljárás hitelesítő adatlapjával az összes feltöltött dokumentum fénymásolatát küldeni kell. Megkérdeztem az ügyfélszolgálatot, azt mondják nem kell.

Figyelt kérdés
Mondtam nékik, hogy nem kell, meg hogy hülyeség és pénzkidobás (mivel a dokumentumok hitelesítése nem magyar nyelven van, azt fordiítani is kell), erre ők, hogy az nem hülyeség, bla bla.. És akkor én vagyok a hülye. Biztos azt gondolják, ha azt beküldik, 100%, hogy felveszik őket.xD
2016. febr. 12. 16:50
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem is ilyen hülyék.

Azt hiszik ha emelt érettségit akarnak írni, akkor muszáj emelt óraszámba tanulniuk azt a tantárgyat, különben nem tehetik le.

2016. febr. 12. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Csak nyugtatom magam. :D
2016. febr. 12. 17:36
 3/3 anonim ***** válasza:
Felvételi előtt mindenki hülye. Nyugodj meg, a felvin minden fontos dolog megvan és kiírja ami hiányzik :)
2021. febr. 26. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!