Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A társadalom visszafordíthatat...

A társadalom visszafordíthatatlanul elbutult már?

Figyelt kérdés

Egyre jobban taszít a társadalom. Teljesen el vagyok idegenedve az emberektől. Eddig akivel találkoztam az kb. olyan mint Dósa Fanni. Annyi idiótát látok a buszon, hogy az hihetetlen. Mindenkinek ömlik a szájából a mocsok, már beszélni is alig tudnak néhányan. Eddig egy normális emberrel találkoztam, az is elbutult pár év alatt. Haveri körből is minden hétvégén hányásig vedelnek, verekednek, ordítoznak az ismerőseim.


Egyáltalán vannak még normális emberek, vagy mindenki analfabéta lett? Totál agresszív az összes ember akivel eddig találkoztam...


https://www.youtube.com/watch?v=i63cgUeSsY0&feature=youtu.be

https://www.youtube.com/watch?v=LDZX4ooRsWs



2016. febr. 13. 10:36
 1/9 anonim ***** válasza:

Az egyik videót nem tudtam megnézni. A másik Nicki Minaj.

Ha komolyan ez alapján általánosítasz az egész társadalomra, akkor rossz hírem van: nem a társadalommal van gond.


Járj nyitottabb szemmel. Emlékeim szerint az egyetemen egyetlen ilyen lány nem volt, még csak hasonlót se nagyon láttam. Most a munkahelyemen sincs, egyedül az edzőteremben látok néha hasonlókat. De ez elhanyagolható.


Szerintem egyszerűen rossz körökben mozogsz.

2016. febr. 13. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szinte gondoltam, hogy valami meg nem értett "tini" a kérdező :D
2016. febr. 13. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
64%
Unatkozó 16 éves vagy. Ráhibáztam?
2016. febr. 13. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Blade Bone ***** válasza:
Ez a divat mostanában. Ettől függetlenül szerintem nem buta a nép. Csak tartozni akarnak valahová. Nekem pl jó lenne egy saját bolygó, el lennék egyedül is, nem szeretem a divatot.
2016. febr. 13. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Sunshinedoll ***** válasza:
44%

Nem tudom feltűnt-e, de a tudomány többet fejlődött az elmúlt - évben, mint valaha :D

Nicki Minaj meg egy tehetséges, fekete- és nőjogi aktivista, aki több ízben felszólalt a fekete nők elnyomása ellen akár a zenéjében, akár hivatalos eseményeken.

Szerintem vedd ki a fejed a fenekedből, és próbálj meg utánanézni a dolognak. F-szt rángató idióták mindig is voltak, csak az internet miatt lett általánosan fogyasztható.

2016. febr. 13. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Sunshinedoll ***** válasza:
*5-10 évben, bocs
2016. febr. 13. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
2016. febr. 13. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
34%

Persze. Nem egyértelmű? Ha nem, nem tudod élet értelmét, földi rendszer felépítését.

Természetesen van normális. De nehéz megtalálnunk egymást s ez inkább egy skála mint 2 vagy 3 csoport.

Ha szeretnél informálódni, írj.

2016. febr. 13. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Az átlagember nagyon buta, ez tény. Én azért még reménykedem benne, hogy ez visszafordítható.
2016. febr. 13. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!