Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért mindig velem keménykedne...

Miért mindig velem keménykednek az emberek? 19F

Figyelt kérdés

Akár a kocsmába, akár egy buliba vagy bárhova elmegyünk, mindig én vagyok az, akibe belekötnek. Sosem provokálok senkit, nem nézek csúnyán, nem is teszem magam. Még, ha iszok is, akkor sem. Egy átlagos 19 éves vagyok, aki a haverjaival van ilyen helyzetekben. Múltkor is beszélgetünk és röhögcsélünk a kocsmába haverokkal és lebu(z)iz egy 40 éves pali, akit ráadásul ismerek is. Egy szót sem szóltam hozzá, köszöntem neki, ennyi. Amúgy soha nem szokott senkinek sem pofázni, be is volt rúgva és belém köt. Én persze kiálltam magamért, lehet azt hitte, hogy nem majd meghúzom magam, miután visszaszóltam, utána nem pofázott. Bulikban is vannak ilyenek, hogy random elkezdenek lökdösni vagy hasonló. Mivel nem vagyok egy agresszív barom, így megmondom általában, hogy nem kell a balhé, nyugodjon le az illető és továbbállok.

A poén meg ráadásul az, hogy már elég régóta edzek (súlyzósedzés) és látszik is rajtam. Ideális testzsír mellett van rajtam elég izomtömeg és ezt sokszor meg is jegyzik mások.(40-es kar, relatíve szálkásan) De mégis van az ilyeneknek mersze kötözködni.. Miért? Én, ha látom valakin, hogy izmos, még, ha gyökér is vagyok akkor sem kötök bele.. De nem tudok belegondolni ebbe, mert alapvetően nem látom az értelmét a balhézásnak és pötsméregetésnek. Szánalmas egyszerűen. Mindig a 60 kilós és fél fejjel kisebbek csinálják ezt, engem meg zavar, mert nem hagynak ilyenkor szórakozni.


2016. febr. 13. 12:40
 1/6 anonim válasza:
Az arcfelépítésed lehet ellenszenves az embereknek, lehet,hogy ilyen "gyerek" képed van aztán azért. Ez szokott általában lenni.
2016. febr. 13. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Hát, ebbe beletrafáltál.

Mondták már, hogy kölyökképű vagyok, főleg, ha megborotválkozok.

2016. febr. 13. 12:53
 3/6 vfrtom ***** válasza:
Növessz szakállt.
2016. febr. 13. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

"De mégis van az ilyeneknek mersze kötözködni.. Miért? "

Több lehetőség van.: Az emberek nagyon nagyon buták vagy ha valamit csináltál akkor egy küzdős portot gyakorló / harcművész simán neked áll ha kell.

Példa kedvéért apum kb másfélszer izmosabb mint te ha aránylag mindenhol így ki vagy gyúrva mint karodnál és barna öves shotokános, még is egy esetleges harcban( ami sosem fordulna elő, mert mind ketten béke és logika "harcosai" vagyunk, fél perc alatt kivéreztetném én karate tudásom miatt. Nagy hiba azt hinni, izom tömegedtől megijed egy tanult ember.

"Mindig a 60 kilós és fél fejjel kisebbek csinálják ezt, engem meg zavar, mert nem hagynak ilyenkor szórakozni."

Egyszer egy ilyenhez vagy akár több bulin többhöz is menny oda és kérdezd meg, miért csinálja. Komolyan engem is piszkosul érdekelne. Lehet látják, nem vagy egy kötözködős barom és tudják nem fogod lecsapni őket de ez is csak 1 tipp és minden ember másért csinálja. Lesz olyan részeg is aki válaszolni nem fog tudni. De ha tényleg érdekel, minden embertől kérdezd meg békén hagyás megmondása után.

2016. febr. 13. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Blade Bone ***** válasza:
Szerintem ez azért van, amiért a kis tacsim is nekiugrik a nála nagyobb kutyámnak.. Meg akarja mutatni, hogy jobb nála, plusz féltékenység is van az ilyen emberekben. Engem szilveszteri bulin egy magas vézna gyerek talált be, több lánnyal is táncoltam, ők meg ott a fal mellett gúvadtak, aztán mikor egyedül nyomattam többször is éreztem, hogy rendesen hátbavág valaki.. A negyedik ilyennél fel kentem a falra a gyereket, még nekem jönni se mert.. Az ilyenektől nem kell tartani, irigyek.
2016. febr. 13. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Persze, ez logikus, hogy hiába vagyok izmos, én ettől függetlenül egy olyan emberrel szemben, aki küzdősportot űz, esélyem sem lenne. De azok az emberek általában nem isszák le magukat és kötekednek. Régen én is pont karatéztam és én is azt az "ágát", az első minden edzésen az volt, hogy felsoroltunk pár szót(önuralom, becsület, tisztelet, akarat, a többire nem emlékszem sajnos, mert lassan 10 éve ennek már..) és úgy is álltunk neki a dolgoknak. Hogy ez egy önvédelmi sportág, nem pedig a gyengébbek terrorban tartására kell használni.
2016. febr. 13. 14:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!