Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A pszichiáterek és pszichológu...

A pszichiáterek és pszichológusok miért nem járnak magukban az utcán?

Figyelt kérdés
A szomszédomban lakik egy pszichiáter,gyakran megkér rá,hogy miután végzett menjek el utána,hogy együtt jöjjünk haza.Restelem tőle megkérdezni,hogy miért kell mindig elé menni.Szerintetek miért?

2016. febr. 13. 15:00
 1/5 anonim ***** válasza:
65%

1 igazából nem pszichiáter miatt akinek fóbiái vannak, általánosítasz föld pszichológusaira? Neked kéne egy pszichológus....

KÉRDEZD MEG TŐLE.

2016. febr. 13. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Tehát a te pszichiáter szomszédod gyakran (nem mindig) megkér téged, hogy együtt menjetek haza, te pedig ebből levontad azt a következtetést, hogy a pszichiáterek és a pszichológusok nem járnak egyedül az utcán. Gratulálok :)
2016. febr. 13. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
:))) Ne b***sz ... Ezt a humorba kellett volna ki írni ...
2016. febr. 13. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Kepzeljetek el ma megkerdeztem tole! Ez egyaltalan nem hulye kerdes.Sok pszichologus pl este nem jar magaba az uton...ugyanis nekik vannak sulyos betegeik.Volt mar ra pelda,hogy megtamadta a sajat pszichologusat egy volt betege az utcan!
2016. febr. 14. 18:04
 5/5 anonim ***** válasza:
Amúgy pont ezt akartam írni. Ez nem hülyeség egyáltalán. Simán megtámadhatja egy bolond, hiszen ő doki... meg is értem a félelmeit.. mennyi ilyet hallani egyébként.
2016. febr. 17. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!