Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 18 alatt mindig arra vágytam,...

18 alatt mindig arra vágytam, hogy idősebb legyek, most pedig 22 évesen öregnek érzem magam. Ez normális?

Figyelt kérdés
2016. febr. 14. 22:54
 1/5 anonim ***** válasza:
53%
Normális.
2016. febr. 14. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És mit lehet tenni hogy ez a "túl öreg vagyok" érzés elmúljon?
2016. febr. 14. 23:06
 3/5 anonim ***** válasza:

Gondolj arra, hogy ennél már csak öregebb leszel.

Lassan úgyis dolgozni fogsz, vagy már most is, és ott még jó darabig fiatalnak fogsz számítani. Ne a tinikkel foglalkozz 22 évesen.

2016. febr. 14. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem az. Én 39 éves vagyok, mondjuk feleannyinak se érzem magam, de egy 39 éves szerintem még kifejezetten fiatal. De nem érdekel az éveim száma.


Gyerekként sem értettem, miért tartják az ifjak öregnek az, aki 60 éves. Lehet öreg, de lehet, hogy még nem az, ez emberfüggő.

2016. febr. 15. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem normális,ha nincsenek igazi céljaid,amit nagyon véghez akarsz vinni,ha nem találod örömöd a téged körül vevő dolgokban,akkor érzed magad öregnek,nem az éveid számától.
2016. febr. 15. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!