Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan lehet egy energiavámpír...

Hogyan lehet egy energiavámpírt tapintatosan elküldeni?

Figyelt kérdés

Barátságként indult, de mostanra csak sajnálatot érzek. Az ügyeit nem tudja egyedül megoldani, folyton a saját dolgairól beszél meg sajnáltatja magát. Olykor hazudik, de mintha még ő is elhinné.

Pokol az élete, de nem akarom, hogy az én idegeimet is kigyilkolja.

Hogyan küldhetném el tapintatosan? Gondoltam arra is, hogy egyszerűen lecserélem a számom.

Érdekelnek a ti történeteitek is ezzel kapcsolatban :)



2016. febr. 16. 17:24
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Felesleges finomkodni és aljadék húzás is. Mondd meg neki nyíltan, hogy mi a bajod vele! Nem értem, hogy mitől félsz. Meg kell neki mondani kerek perec, hogy ez van és te ezt nem bírod. Ennyi.
2016. febr. 16. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez a lerázósdi gonoszabb lenne, mint az ő -valószínűleg nem szándékos- energiavámpírkodása. Mondj neki valamit, hogy nem szeretnél vele kapcsolatot tartani, mert... de az igazat mondd, vagy legalább csak annyit, hogy úgy érzed, nem működik ez a barátság, eztel le is zárhatod. Kínos lesz, de szerintem sokkal kínosabb egy mit sem sejtő "barát" elől bújkálni.
2016. febr. 16. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Kínos, igen, de egyre kevésbé érzem őt barátnak. Barátnői nincsenek is, volt még egy nő, azt is lehordta mindennek, de amikor kellett valami, akkor jó volt az is. Amikor nem hallotta, akkor megint minden volt :D :/
2016. febr. 16. 18:06
 4/7 anonim ***** válasza:

Rám egyszer egy ilyen ember megsértődött, pedig csak egy tapintatlan megnyilvánulására annyit mondtam neki, hogy "ez az én dolgom", de utána már ő került el.


Viszont olyan is van, akit nehezebben tudok elkerülni. Az ő "támadásaik" ellen meditációval védekezek.


Segíteni nem tudsz rajtuk, legalábbis tanáccsal nem. Nekik kell megoldaniuk a saját problémáikat, vagyis visszadobhatod neki a labdát egy kérdéssel (pl. hogyan akarod megoldani?), ha még nincs olyan stádiumban, ami már betegség, akkor előbb-utóbb elkezd gondolkodni és ki fogja húzni magát ebből az állapotból.

2016. febr. 16. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Ez nem fog elkerülni xD egyszer bepipult és azt mondta, hogy nem hív fel többé, de másfél óra múlva ismét hívott.

Amúgy nem normális... Úgy vettem észre, valami "fantáziavilága" van, olykor dühöng, néha öngyilkos akar lenni (részletezte hogyan)

2016. febr. 16. 21:07
 6/7 anonim ***** válasza:

szar az ilyen, de ha tényleg részedről minden megvolt, akkor otthagyod.


én is hasonlóan tettem nemrég, bár ő már több éve volt a barátom, nekem is vannak bajaim, kb. hasonló, mint neki, tehát normál esetben ilyenkor egymáson lehetne segíteni támogatással, úgy ahogyan a 4-es mondja, tehát rávezetni a másikat, mi lehet a megoldás. ennek ellenére ő állandóan csak elzárkózott ettől, elmentem volna valamerre, áhh ahhoz sincs kedve, semmihez nincs...könyörögtem már neki 2-3 hónapot, próbáltam segíteni, de nem...úgyhogy meguntam, én speciel nem mondtam neki semmit, csak szimplán megszakítottam vele a kapcsolatot.

2016. febr. 16. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Pontosan, ez a nő is mindig talál valami kifogást, ha rávezetném bármire. El akartuk vinni kirándulni, de ő csak az ismerőse retkes kocsmájába megy (nem issza le magát, csak nincs hobbyja már és unatkozik)
2016. febr. 16. 23:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!