Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért röhögött az állatboltban...

Miért röhögött az állatboltban az eladó?

Figyelt kérdés
A kutyusomnak szülinapjára vettem egy új ágyat, és miután fizettem, kérdezte a srác, hogy adjon-e szatyrot hozzá? Hú, mondom mindenképp, mert a kutyámnak lesz szülinapjára, és nem akarom, hogy meglássa. Látszott rajta, hogy alig bírja visszafojtani a röhögést. De most mi volt ebben olyan vicces?
2016. febr. 21. 09:37
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
58%
Öhm, ne már .. :) Mondjuk semmi gond nincs vele,de én is alig tudtam volna visszatartani a nevetést.
2016. febr. 21. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
10%

Inkább szánalmasnak mondanám.

Akkor vértez fel valaki embeeri tulajdonságokkal egy állatot és él vele nem természetes viszonyban amikor képtelen normális emberi kapcsolatokat kialakítani.

2016. febr. 21. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
91%

Mert viccesnek tartotta, hogy úgy beszélsz a kutyáról, mintha ember lenne.

Szerintem amúgy nincs ezzel semmi baj. Lehet ő is csak azért nevetett, mert aranyosnak gondolta. Ha meg nem, akkor elég bunkó, eladó létére.

2016. febr. 21. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
73%
Semmi bunkóság nincs ebben, én is kuncogtam, ahogy elképzeltem a szitut :D
2016. febr. 21. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
45%
De az. Legalább addig tartsa vissza, amíg a vásárló elhagyja az üzletet.. Kinek esik jól ha kinevetik? Ha egy önérzetesebb vevőről van szó, lehet emiatt többé be se megy. Igenis bunkóság. (Ha nem azért mosolygott, mert aranyosnak találta..)
2016. febr. 21. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
78%
Azt hitte, hogy szórakozol. Mert komolyan csak nem gondolhattad.
2016. febr. 21. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem nem bunkóság, ha ilyen szituációban elneveti magát. Oké, egy eladó legyen kedves meg normális a vásárlókkal, de itt nem kiröhögött meg nem megszégyenített. Én is nevettem vagy elmosolyodtam volna a helyében mert ez olyan vicces, aranyos dolog volt, amit mondtál és nem azért mert ez gáz vagy mert téged nevetlek ki. Szerintem ezzel nincsen semmi baj, én is így viszonyulok az állataimhoz:)
2016. febr. 21. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 acelsziv ***** válasza:
41%
én nem fojtottam vissza... :D :D :D
2016. febr. 21. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Utána mondta, hogy akkor boldog szülinapot kíván neki. :)
2016. febr. 21. 11:44
 10/15 anonim ***** válasza:
92%
Nincs ezzel semmi baj, ameddig nem gúnyosan vagy bántóan teszi. Én is megmosolyogtam a kérdésedet. Mondom ezt úgy, hogy a műcsontot én is csak karácsonykor mutattam meg az én kutyámnak, aggig bedugtam a fiókba, hogy véletlenül se találja meg.
2016. febr. 21. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!