Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van még itt valaki rajtam...

Van még itt valaki rajtam kívül aki szívesen élt volna az 1700-1800-as években?

Figyelt kérdés
Leginkább a beszéd miatt, akkoriban sokkal szebben beszéltek az emberek.
2016. febr. 21. 14:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Hogyne, csak össze ne szedj egy fogfájást vagy vakbélgyulladást :D
2016. febr. 21. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Dehogy szerettél volna :D szerintem egy jó félóráig tök jó élmény lenne, aztán az a kénylem, maga az alapvető higiénia, ami most körül vesz nem lenne a nyelvet magasról le sz**nád sírva menekülnél vissza :D

Mikor olyanokról beszélt a történelem tanárunk, hogy az emberek annyira büdösek voltak, hogy kendőket tartottak az arcukhoz, amiben parfümös üveg volt, hogy elvilesljék egymást, meg a tetű és stb. ellen hordtak parókát és ez a felsőbb osztálybeliek, akkor képzeld el azokat az állapotokat, ma meg a buszon melléd áll egy izzadt alak ki vagy akadva :D

2016. febr. 21. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
dehogy is!
2016. febr. 21. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
nincs.:D
2016. febr. 21. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én. Minimum higénia és életvitel meglenne, és bármilyen embereknek ártó embert akár nap közben is ellehetett rabolni, megkínozni, megbánásra késztetni és megölni.

Egészséges és óvatos életmód mellett nem halsz meg semmiféle szemét betegségben. Szóóval. Nekem nagy buli lett volna.

2016. febr. 22. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Na igen a beszéd. De nem az volt a legjobb... hanem nem vilt ennyi kocsi meg gyàr.. meg sokkal tisztàbb volt a levegő...
2016. febr. 22. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!