Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Sokan laknak szociális készség...

Sokan laknak szociális készségek hiányossága miatt egyedül albérletbe?

Figyelt kérdés

vagy egyéb dolgokból kifolyólag ?

hogy birják egyedül ?

Van olyan aki jól keres, de még is egyedül él igy hónapok, évek óta ?


2016. febr. 23. 17:08
 1/5 anonim ***** válasza:
36%
Aki nem tud egyedül élni, az szánalmas.
2016. febr. 23. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ezt mire fel irtad ? nem ez volt a kérdés
2016. febr. 23. 17:23
 3/5 anonim ***** válasza:
Milyen kérdés ez egyáltalán? Ha valaki tud magával élni, neked jobb lesz?
2016. febr. 23. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én nagyon szeretek egyedül lenni, belemerülni a pillanatba, amit csinálok. Van társaságom, de csak rövid időre van rájuk igényem, és ezt ők is tudják (lévén hasonszőrű emberekről van szó).


"Van olyan aki jól keres, de még is egyedül él igy hónapok, évek óta ?"

Ha milliárdos lennék is egyedül élnék, de amúgy az a véleményem, hogy ha az együttélés a jó kereset függvénye, akkor azzal a kapcsolattal gondok vannak. Akkor ott az egyik anyagilag függ a másiktól, és mivel eleve az anyaginak rendelte alá az érzelmeit, érzelmileg is függ.

2016. febr. 23. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Statisztikát nem tudok mondani, de aki anyagilag megengedheti és egyedül akar lakni, az megcsinálja. Hogy hányan, az jó kérdés.

A dolog nem feltétlenül a szociális készségek hiánya miatt van. Ismerek pár embert, akik társasági emberek, sok barátjuk, ismerősük van, mégis egyedül vannak albérletbe. Gondolom kényelmesebb.

Én is szeretnék egyedül lakni, mert sokkal nyugodtabb. Nem zavar senki, akkor és azt csinálsz, amit akarsz. Nagyon rossz alvó vagyok, szóval örülnék, ha senki nem zörögne és ébresztene fel, ha épp eltudtam aludni. Sokszor éjszaka tanulok és vagyok fent, van, akit ez is zavar.

És elég fontos szempont, hogy vannak, akik nehezen találnak normális lakótársat. Laktam kollégiumban és elég durva szobatársaim voltak... Az egyikük 3-4 naponta fürdött, mert kockult. A másik sunyi volt. Most albérletben egész normálisak a lakótársaim, nyugisan megvagyunk.

2016. febr. 24. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!