Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit akarhat egy kedves,...

Mit akarhat egy kedves, értelmes, helyes fiú, egy ronda, buta lánytól?

Figyelt kérdés
2016. febr. 25. 17:36
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Semmit.
2016. febr. 25. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Buszon pl. a helyét.
2016. febr. 25. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha az adott fiú tartja rondának és butának,akkor valóban semmit,de ha a lány gondolja ezt magáról/a környezete gondolja így,simán lehet hogy a fiú nem így látja.
2016. febr. 25. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
37%

Ha egymáshoz viszonyodnak így, semmit se.

Ha csak egyik fél gondolkodik így, elfelejtette szépség relatív; nézőpontfüggő s nem tudhatja másik hogyan vélekedik míg nem beszél vele olyat amiből kiderül és vagy nem kérdezi meg.

2016. febr. 25. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
53%

Kinek mi a szép,mi a ronda?

Te vagy az a lány Kérdező?

Lehet nem is olyan ronda,és buta az a lány,csak az önbecsülésén van mit javítani.

2016. febr. 25. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Exbarátnő? Aggódó anyuka?
2016. febr. 25. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Igen,sajnos én vagyok az a lány..
2016. febr. 25. 18:02
 8/18 anonim ***** válasza:
Örülj neki, hogy tetszel neki. Biztosan nem vagy buta és ronda. Őt meg valószínűleg túl elfogultan ítéled meg.
2016. febr. 25. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
62%
Készségességet akar... ha érted mire gondolok.
2016. febr. 25. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
86%

Nem tudom, de velem is ez van :"D Van egy fiú, aki jóképű, az összes lány ismerőse nyomul rá, okos, vicces, aranyos, mindene tökéletes egyszerűen. Meg itt vagyok én, akit egész iskolás korában a kinézete miatt csúfoltak, szóval nem csak én gondolom magam rondánk, hanem kb minden ember. Emellett rossz tanuló is vagyok és tele vagyok rossz tulajdonsággal az irigységtől kezdve a hangulatingadozásokon keresztül a bambaságig. És ha ez nem lenne elég, abban se vagyok biztos, hogy nincs valami tényleg komolyabb pszichiátriai bajom.

És a fiú azt hiszi, szeret engem o_o. Igazából örülhetnék is neki, hogy egy ilyen ember szeretetét kiérdemeltem valahogy, amikor annak is örülnöm kéne, hogyha valaki kedves velem, de nem hiszem, hogy jó ötlet lenne vele összejönnöm, mert mint már irtam, állandóan lányok veszik körül, nincs olyan nap, hogy valamelyik ne hivná el valahová, vagy ne flörtölnének vele. Én meg belehalnék mellette az állandó féltékenykedésbe, meg abba, hogy folyton azt várom, mikor jön rá, mennyire undoritó ember vagyok és szakit velem.

Nem mintha ez bárkit is érdekelt volna, csak jól esett kiirni magamból xd

2016. febr. 25. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!