Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mitol valtozhat meg valaki...

Mitol valtozhat meg valaki ennyire?

Figyelt kérdés

Regebben nem volt ilyen, 23 eves lany, az utobbi idoben folyton ideges, nem lehet neki semmit mondani, mert veszekedik. Minden kis aprosagon kiakad, heti 1-2 alkalommal iszik valami alkoholos italt(bor, sor...), arrol nem is beszelve, hogy sokszor ugy oltozik, mint valami konnyuveru nocske, mini cucc, magassarku combcsizma, es elegge elkezdte magat sminkelni. Nem erti a vicceket...

Mi lehet vele?


2016. febr. 27. 10:44
 1/5 Huncut28 válasza:

Szerintem ülj le vele beszélgetni,kérdezd meg mi bántja és biztosítsd róla,hogy szereted.

Az miért lenne baj,ha 23 évesen sminkeli magát? Az öltözködési stílus szerintem gyakran változik. Ha most ebben érzi jól magát,akkor miért kellene mást felvennie?

2016. febr. 27. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem lehet beszelni vele, 2 mondat utan csattan, megy is be ajtot csapkodva. Teljesen megvaltozott. A sminkeles magaban nem gond, de latszik, hogy rengeteget tesz magara...
2016. febr. 27. 10:59
 3/5 anonim ***** válasza:
A nők általában akkor szoktak így viselkedni, amikor valamiből (nem feltétlenül emberből, az addigi életstílusukból vagy életfelfogásukból akár) kiábrándulnak, és függetlennek, erősnek szeretnének tűnni.
2016. febr. 27. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Eloszor szerelmi csalodasra gondoltam
2016. febr. 27. 11:30
 5/5 anonim ***** válasza:
Bebabyolnosodott. Van akit 13 évesen, van aki 40 évesen ér utol ilyen drasztikusan. Ez van. Minden normális embernek érdemes megszakítani vele kapcsolatot.
2016. febr. 27. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!