Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van itt olyan ember, aki...

Van itt olyan ember, aki járógéppel tud ténylegesen menni, sétálni vele, stb, mint én? (lent)

Figyelt kérdés
18 éve járógéppel járok, 18 éves vagyok. Rendesen járok vele, iskolába, lépcsőkön fel-le kapaszkodva tudok menni. És mivel még sose találkoztam hozzám hasonlóval gondoltam elsőnek itt megkérdezem hátha van még ilyen emberke. :)

2016. febr. 28. 20:37
 1/5 anonim ***** válasza:

Én nem vagyok járógépes, de ismerek egy férfit, akinek gyermekbénulás miatt a jobb lábán járógép van és elég vastag cipőt visel. Ő még biciklizni is tud, láttam. Sőt autót is vezet. Nem tudom, hogyan csinálja. Csak a bal lába ép, a jobb teljesen béna.


Te miért hordasz járógépet? Mindkét lábadon viselsz?

2016. márc. 1. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nekem rögzített járógépem van, ergo nem tudom benne behajlítani a lábamat. kiskoromtól használom, mert nem tudok ráállni a lábamra mert összecsuklok, és ez a sin megakadályozza, hogy összecsukoljon a lábam.
2016. márc. 3. 19:51
 3/5 A kérdező kommentje:
nekem nem bénák a lábaim, tudom őket mozgatni, csak ezekben a járógépekben tudok járni. És igen, mindkét lábamon hordom.
2016. márc. 3. 19:51
 4/5 anonim ***** válasza:
Értem. Van a YouTube-on egy amerikai srác, aki ugyanúgy van, mint te. Hihetetlen dolgokat csinál járógépben (kézenáll, stb.) Itt a csatornája, nagyon inspiráló személyiség: https://www.youtube.com/watch?v=O0hphXKsc_E
2016. márc. 5. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Itt vagy még? Megnézted a videót?
2016. aug. 23. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!