Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy hívják ezt a lányt?

Hogy hívják ezt a lányt?

Figyelt kérdés
[link] már a google képkeresőben is kerestem de a nevét sehol sem találtam.
2016. márc. 1. 11:36
 1/5 anonim ***** válasza:
47%
Kérdezd meg tőle! Ne legyél puhakuki! Odamész hozzá, azt megkérded, hogy mi a neve. Ennyi. EZ.
2016. márc. 1. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Lány vagyok:) és aki nem tud segíteni, hanyagoljon köszi.
2016. márc. 1. 11:43
 3/5 anonim ***** válasza:
Szépszemű.
2016. márc. 1. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
27%

Ha ennyire hülye vagy, akkor sajnálni tudlak. Miért nem jó, hogy fogod azt az elkényeztetett p****d, odatolod elé és megkérdezed tőle? Arra vársz, hogy egyik rokona ráismer és elárulja a nevét? Erre nulla az esély. Az, hogy egyik rokona idetalál még akár, bár az is hatalmas mázli, valamint nem fogja a nevét elmondani, ez biztos!


Ne félj, hülyékkel nem tárgyalok, így veled sem fogok, de tudjad a tényeket.


Amúgy látjátok emberek? Az ilyenektől mászok falra. Annyi esze van, mint a seggemnek, de ő okosnak tartja magát. És, ráadásul kap segítséget, és még az szégyellje magát, aki megpróbálta betömni a lyukat az agyában. Nagyon szép, GG, emberiség!

2016. márc. 1. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó válaszoló!

A képen látható lány egy orosz modell tudtommal. Találtam róla egy fake profilt facebookon onnan van a kép. Azért szerettem volna meg tudni a nevét mert több képet is szerettem volna látni róla, hogy be bizonyítsam egy ismerősömnek hogy ez bizony kamu profil. Szóval magadat rektelted le és nem én vagyok a hülye te elcseszett nyomorék...Ezáltal kérlek ne okoskodj ha az intelligenciád a pocsolya alatt van.:) Köszönöm!

2016. márc. 2. 21:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!