Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Volt már veletek úgy, hogy...

Volt már veletek úgy, hogy annyira berúgtatok, és annyi hülyeséget csináltatok más emberek előtt, hogy másnap azon paráztatok ki ismer fel?

Figyelt kérdés

Hangosan énekeltetek, ordibáltatok veszekedtetek stb:

Másnap meg lehajtott fejjel közlekedtetek a szégyen miatt.



2016. márc. 4. 18:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem nem ilyen volt, de volt kellemetlen dolog. Betegen kellet elmennem vizsgázni és hát jól behánytam ott. Ki is jöttem utána. Kellemetlen volt. :D Legalább nem beszélt róla senki. :D
2016. márc. 4. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Volt, persze. Kinek nem?:) Ebből is tanul az ember.
2016. márc. 4. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
51%

Totál bebacás sok volt, de én csendes piás voltam:) Állítólag, csak mosolyogtam és kerestem alvó helyet:)

Na meg vagy 5 évig, ilyen állapotban vezettem. Volt, hogy olyan piás voltam, a saját kocsimat nem ismertem meg:)

2016. márc. 4. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hat nekem pialni se kellett hozza h hulyeseget csinaljak...de masnap legszivesebben letagadtam volna magamat....
2016. márc. 4. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!