Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az gáz, ha egyedül megyek...

Az gáz, ha egyedül megyek moziba? 14L

Figyelt kérdés
Vannak barátaim, meg ilyen "haverjaim", de közülük senkit se érdekel az a film, amit én szeretnék megnézni, így nem jönnek el velem. (Az más kérdés, hogy én persze mindig megnézem velük azt amit ők akarnak, pedig nem repdesek az örömtől, amikor bejelentik, hogy vagy Minyonokat, vagy valami olcsó amerikai vígjátékot nézünk:D) Mivel vannak filmek, amiket nem szeretnék otthon, gépen, rossz minőségben nézni, arra gondoltam elmennék egyedül moziba. De akkor nem néznének rám furán? Ez nem szánalmas? (Tudom, őrültség az egész, de nekem igenis rosszul esik, ha csúnyán/furán néznek rám..:D)

2016. márc. 4. 19:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz. Én is voltam már egyedül moziba, bár nem 14 évesen. Azért mész oda, hogy filmet nézz, nem beszélgetni a barátaiddal.
2016. márc. 4. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem gáz. Ha ezért csúnyán néznek rád, akkor igazából nem a barátaid, de még a haverjaid sem.


Ha nem tetszenek a filmek, amiket ők néznek, akkor oda se muszáj elmenj. Megmondod nekik, hogy "bocs, de nem érdekel ez a film".


Olyan szempontból ismerős a helyzet, hogy én is más filmeket szeretek, mint az osztálytársaim.


Amúgy melyik az a film, amit meg szeretnél nézni?

2016. márc. 4. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Én nagyon sokszor egyedül megyek. Húúúú, de gáz vagyok. :D
2016. márc. 4. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat:)

Amúgy az a baj, hogy ha meg nem megyek el, és azt mondom nem érdekel, akkor meg kiakadnak rám, és mindenfélét mondanak rólam, hogy sosem megyek velük, és hanyagolom őket stb.

Hát, a Saul fia felkeltette az érdeklődésem, meg mivel én a drámákat szeretem, ezért a Carolt is szívesen megnézném:) (Amúgy még a Spotlight - Egy nyomozás részletei is szimpatikus, de annyiszor nem szeretnék moziba menni, mert nem olcsó mulatság, szerintem legalábbis:D)

2016. márc. 4. 19:59
 5/14 anonim ***** válasza:
Erre te vissza mondod nekik. Ti sem jöttetek velem ami engem érdekelt.
2016. márc. 4. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Szoktam nekik mondani, de nem úgy tűnik mintha felfognák, én meg nem akarok veszekedni, pláne nem egy ilyen ostobaságon, úgyhogy inkább rájuk hagyom:D De szerintem legközelebb azt mondom, ha moziba akarnak menni, hogy mivel múltkor olyat néztünk, amit ők akarnak, ezért most olyat nézünk amit én szeretnék, mert így igazságos. Vagy nem megyek el, de már nem nagyon van kedvem pénzt kidobni olyanra ami nem is érdekel. Köszönöm a válaszokat még egyszer:)
2016. márc. 4. 20:04
 7/14 anonim ***** válasza:
Engem is mindig akarnak moziba hívni. De mindig 3D-s filmeket néznek. Nekem meg sajnos olyan szemproblémám van amivel nem látom a 3D-s filmeket így nem értem miért menjek olyan filmre amit egy külön szemüvegbe kell néznem és az egész kép más színben mutatkozik be. Szóval igazán nem is járok moziba, ha van valami olyan film ami nagyon érdekel akkor elmegyek egyedül. :)
2016. márc. 4. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Szerintem én is maradok az egyedül moziba járásnál:D Ha valakinek persze kedve van a barátaim közül, nyugodtan csatlakozhat, de több pénzt nem pazarlok arra ami nem tetszik:) (Most lehet kicsit anyagisnak tűnök, de tényleg nincs értelme:D)
2016. márc. 4. 20:10
 9/14 anonim ***** válasza:
Annyit kihagytam, hogy még hozzá akartam tenni, hogy engem is szóltak meg, hogy miért nem megyek. Hát miért? Mert számomra így szenvedés, pénz kidobás, időpazarlás.
2016. márc. 4. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
28%
Ha a teltházas moziban fingasz egyet, na az a gáz, ráadásul büdös is!
2016. márc. 4. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!