Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért szülnek olyan sokan...

Miért szülnek olyan sokan 18-20 évesen?

Figyelt kérdés
Egyre több ismerősömnek van gyereke, vagy terhes pedig csak 19 vagyok. Nem akarnak élni?
2016. márc. 4. 23:01
 1/6 anonim ***** válasza:
62%

Kövér Úr megmondta: magyar asszony két lábon járó bioinkubátor. Na most pedig tessék aztán már szülni! Tizenkilenc évesen, mit képzelsz te?! A dolgod, te pina, hogy Magyar Gyerekeket (tm) szülj a Hazának.


(szarkazmus volt)

2016. márc. 4. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

nyilvan akarnak, de 1. : ilyen idos korban a legtobb baba veletlen, es nem tervezett, es vannak, akik inkabb megszulik a gyermekuket abortusz helyett. ( elnezest a kiveteltol, de 10/8 gyerek csak becsuszik ilyenkor kb.)

2: vannak, akik tervezik, es nem mind1 neked, hogy mikor?

3: nem mindenkinek ott merul ki az "elni akaras" fogalma, hogy gyermektelenul jarnak bulirol bulira, stb, hanem a gyerekben erzik magukat kiteljesedni.

4: en sem szultem volna 18-20 evesen, de szerintem a 20 eves mar pont nem az a huha de fiatal tinimami kategoria.

2016. márc. 4. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Az oké, hogy régen ez normális volt, hogy 15-16 évesen már anya vagy, de akkor éltek 40 évig az emberek. Sokakat már eljegyeznek 18 évesen. szülnek is, és van közte tervezett gyerek is. Lehet, hogy én vagyok túl gyerekes de nem tudnék még így élni...
2016. márc. 4. 23:31
 4/6 anonim ***** válasza:
Ne is tedd. ;) Én most 29 éves vagyok és ha visszagondolok a 19-20 éves önmagamra, hát totál nem voltam a 'felnőtt'- nek még a közelében sem. Úgy van, attól, hogy valaki betölti a 18-at és jogilag teljesen felelősségre vonható, az még nem azt jelenti, hogy agyban és szemèlyiségben 'felnőtt'. Én ezt az állapotot 24 évesen értem el, amikor már sok más élethelyzetet megéltem. Kvázi egy gyerek szült volna gyereket. Örülök, hogy nem voltam ilyen buta.
2016. márc. 5. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
"terhes pedig csak 19 vagyok" tehát te is terhes vagy?
2016. márc. 5. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Utolso: nem tudsz olvasni.
2016. márc. 5. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!