Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért kell rengeteg lánynak/nő...

Miért kell rengeteg lánynak/nőnek ilyen "hangos" cipőt, csizmát hordania? Ők annyira fontosak hogy őket 100m-ről előre kell hallani?

Figyelt kérdés
Titeket nem idegesít? Van ennek valami funkciója?

2016. márc. 6. 13:11
 1/10 anonim ***** válasza:
91%
Eléggé elhibázott következtetést vonsz le. Azért hordják, mert tetszik nekik.
2016. márc. 6. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
85%
Engem is idegesít:/ Ezért nem hordok olyan cipőket:) Vannak olyan lányok, akiket nem zavar, hogy 100 méteres körzetben mindenki őket bámulja...Ennek ellenére van, amikor jól esik pl a magassarkú, mert tud kényelmesebb lenni:)
2016. márc. 6. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
88%
Mert tetszik nekik, ahogy az a cipő kinéz és kényelmes is. Miért ne hordanák? Nekem is van olyan cipőm, ami kopog. Jó a fazonja. Jó a mérete. Jó a színe. Jó az anyaga. Vízálló is, tehát télen hordható hóban, fagyban. Meg ilyen esős időben is. Minden szempontból tökéletes, kivéve, hogy valami kemény anyagból csinálták a talpát és emiatt kemény felületen hangos. Erről nem én tehetek. Ha neked nem tetszik, akkor ajánlom, keresd fel a cipőüzletet ahol vettem, és panaszkodj, hogy ilyen anyagból ne gyártsanak többé cipőtalpat, mert neked hisztirohamod lesz tőle. Ha szerencséd van, akkor hallgatnak rád.
2016. márc. 6. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
88%
Jajj istenem mindenkit idegesít minden pitiáner dolog? Erről csak az jut eszembe, hogy baromira nem tudsz mindenkinek megfelelni. Ha kopog a cipőd, az idegesít valakit, ha nem kopog a cipőd, az idegesít valakit, mert biztos milyen sunyi vagy, ha halkan közlekedsz. Ha hosszú a hajad, akkor miért nem rövid, ha rövid, akkor miért nem hosszú. Mindig fogja valami bacni az ilyen életenincs emberkék csőrét.
2016. márc. 6. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Kérdező nem kérsz 1beutalót a neurológiára?-)
2016. márc. 6. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Az ég meg kék, az is zavar?
2016. márc. 6. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem tudom mi a baj azzal ha pl. idegesít hogy mennék végig a szép csendes utcán, de közben ott kopog előttem vagy mögöttem valami feltűnési viszketettségben szenvedő egyed. Őket nem zavarja? Nem szeretik ha szépen feltűnésmentesen járhatnak az utcán? Mert ha pl. valakinek a látványa zavar akkor legfeljebb nem nézel oda, de most nem tudod befogni a füledet az utcán.
2016. márc. 6. 14:14
 8/10 A kérdező kommentje:
*nem fogod, mielőtt valaki kötekedne
2016. márc. 6. 14:16
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is ilyen "hangos"cipőm van.Nem,nem szenvedek feltűnésiviszketegségben.Az elején engem is nagyon zavart,hogy kopog,viszont nagyon kényelmes ez a lábbelim.Le nem cserélném.Ha már itt tartunk hasznos is :D legalább ha az előttem lévő,lassan közlekedő emberek meghallják félre állnak!
2016. márc. 6. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Igazán ezt nem itt hanem a cipő gyártónál kéne megkérdezd. Engem is irtóra zavar. Kitekerném a nyakát annak aki iylet kitalált. A legjobb amikor egy szállodában aludnál és a folyósón végig tipeg ilynbe 3 nő.
2016. márc. 13. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!