Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyire baj az a...

Szerintetek mennyire baj az a mai világban, ha egy fiatalember nincs fent facebookon?

Figyelt kérdés

2016. márc. 8. 16:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Bajnak nem baj, de ha engem kérdezel elég hátráltató tud lenni ha valakinek nincs facebookja a tizenéves vagy huszonéves korosztályban.
2016. márc. 8. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem baj. Én nem látom, hogy hátráltatna bárkit is, ha nincs fenn. De ha valaki úgy érzi, az viszont már rég regisztrált.
2016. márc. 8. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én sem vagyok fent. Fent voltam de töröltem magam.


Van jobb dolog mint más képeit like-olgatni szerintem.

2016. márc. 8. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 San Bernardo válasza:
Miért lenne baj? A kortársai furán néznek rá először, aztán megszokják. Teljesen normális.
2016. márc. 9. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Egyetem miatt kell, mert elég sok infót megosztanak csoportba. Mivel nincsenek barátaim, ismerőseim-haverjaim 2-3 van. Néha velük dumálok aztán ennyi.

Valahogy a szabadidőmet jobban szeretem mással tölteni (kondi, úszás).

2016. márc. 10. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

hát attól függ hogy baj-e, hogy szükséged van-e rá. nekem pl gimihez elengedetthetetlen, másrészt meg a barátaimmal ott bármikor tudok chatelni, és sokkal jobban megéri mint sms-re vagy hívásra költeni a pénzt. én egészen tavalyig teljesen elutasítottam a facebookat, és olyan voltam mint itt is néhányan, teljesen besavanyodott: "úú nem akarom mások képeit lájkolgatni". nyílván nem. most igen a facebook felhasználók 90%a szokott képeket lájkolni, sőt szerintem mindenki be szokta lájkolni ha mondjuk a legjobb barátja feltesz egy profilképet, de nem szakad le a karod ha most megnyomod azt a r*h@dt like gombot, egyszer a hónapban, nem? nem netr*b@ ncok meg netes swagek képeit kell like-olni ember. megvan ott az a réteg is, de messziről el is kerülheted.

szal lényegében rajtad múlik, de ha vannak barátaid, akkor mindenképpen érdemes, főleg mert lehet hogy nem is gondoltad volna hogy mondjuk milyen gyakran fent vannak.

2016. márc. 10. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!