Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért érzem hogy egyedül...

Miért érzem hogy egyedül vagyok, aki nem tudatlan?

Figyelt kérdés

Az emberek 98% tudatlanságba él,és elnyomásba.Mégis élvezik a rendszert,de közben panaszkodnak hogy ez nem jól van meg ez nem.Mikor lesz végre igazság? Van olyan ember akinek az eszméi megeggyeznek velem?


Pl: A biblia nem 100% igaz,mivel abban a korban az emberek másképp láttak/képzeltek dolgokat.Tegyük fel hogy Isten egy űrbéli létforma,de a biblia irói nem jól fogalmaztak s ezért az egész nép tévedésben él? De Isten ezt meghagyja mert céljai vannak? Meg csak én gondolom úgy hogy semmi se véletlen?



2016. márc. 9. 23:49
1 2
 1/12 anonim válasza:
93%

Az anarchia szó mióta jelent egyedüllétet?:)

Mert ezt adtad meg keresőszónak:)

2016. márc. 9. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Hogy az olyasfajta emberek akik lázadni szeretnének azok rá találjanak.
2016. márc. 10. 00:01
 3/12 anonim ***** válasza:
79%

" tudatlanságba él,és elnyomásba, megeggyeznek,"


Ilyeneket írsz és még te vagy az okos ember? 12 évesen tudsz mindent? Na ne röhögtess.

2016. márc. 10. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
26%
Orvosi eset vagy, nem egyedül mindent tudó.
2016. márc. 10. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
:) Dióhéjban vagytok barátaim,dióhéjban.Ezért vagyunk ott ahol nem kéne lennünk.Köszönjétek magatoknak a társadalmat,és üljetek le,csakis gratulálni tudok *taps* *taps* egoism on*
2016. márc. 10. 00:42
 6/12 A kérdező kommentje:
Komolyan mondom hogy itt a fidesz pénzelni az embereket hogy regisztráljanak be,és spammolják tele önkényes,makacs parasztok akit semmit se tudnak a világról.Nem sokat jelent hogy élhetettek 30-40 évet én meg netán 20 at? Ha savanyúságban éltétek le,miközben én kalandokban s tapasztalatokban.Bár az életet nem lehet befolyásolni ami jön az jön,ha tapasztalat akkor az.Semmi se véletlen.Csókolom a fidesz-t,MKP-t,MSZP-t,Jobbik-ot,KDNP-t és nem utolsó sorban a LMP-t.
2016. márc. 10. 00:51
 7/12 anonim ***** válasza:
48%
2016. márc. 10. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Íme! Halihó! Csóró álmatlan alkotóművész vagyok, aki filozófusnak készül. Hogy el tudjam viselni az errefelé zajló dolgokat, egyrészt ki kell vezetnem magamból alkotás útján, a karmolászó gondolataimat. Másrészt pedig lököttnek kell lennem mint olyannyira hogy agyam képes legyen pihenni is néha, és olyannyira hogy a muglik megközelíteni se merjenek. Szerencsére ezt mind elkerülhetetlen ösztönös cselekedeteim, és belém ivódott karakterem biztosítják a számomra.

Egyébként szeretek beszélgetni, ha esetleg....

2016. márc. 10. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
65%
Olyan vicces, amikor az ilyen nagy tudású ember mindenki fölé képzeli magát, de közben még egy mondatot sem tud helyesen leírni:D
2016. márc. 10. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

én is régen nagyon okosnak hittem magam de utána tanultam tovább és rájöttem, hogy mennyire keveset is tudok...


vannak dolgok amiket nem tudsz, nem hiányzik, vannak dolgok amiket nem tudsz, de vágysz rájuk, vannak dolgok amiket nem tudsz, soha nem is fogod és vannak dolgok amiket nem tudsz, de akaratod ellenére tudomást szerzel róluk...


azt hiszed, te annyira tudatosan csinálsz dolgokat és sokat tudsz? azért mert kicsit többet látsz mint az átlag biorobotok, attól még ne hidd magad annyira tudatosnak és okosnak...mert még így sem ismered az 1%-ot, nem, hogy a többi 99-et...


23F

2016. márc. 10. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!