Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha tudnád hogy 2 éved van...

Ha tudnád hogy 2 éved van csak hátra az életedből hogyan élnéd tovább a napjaid?

Figyelt kérdés
Nem lennél ágyhoz kötve
2016. márc. 10. 05:28
 1/10 anonim ***** válasza:

Mint eddig, szerintem jó életem van.

Max elszórakoznám a megtakarításaimat

2016. márc. 10. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Kicsit nehéz a kérdés.Mert nem tudni,hogy most azért kérdezed kérdező,mert neked 2éved van hátra,vagy azért kérdezed mert csak úgy kíváncsi vagy.De a kérdésedre visszatérve.Leírnám egy papírra hogy miket szeretnék még az életben,és azokat csinálnám.Pl Eljutni Amerikába stb. De ez olyan hogy bárkivel bármi megtörténhet...Én igyekszem most is így élni."Tedd azt amit tudsz.Azzal amid van,és a többivel ne törőd." Brian Tracy Ajánlom Brian Tracy Főnix Szeminárium előadásait.Nagyon jók,és fent van minden része a youtubon.Pl kiderül,hogy valójában nagyon sok múlik azon hogy gyermekkorunkban milyen emberek voltak a szüleink a tanáraink stb.És igaz ! Én pl rossz tanuló voltam,de kiderült,hogy egy másik iskolában jó tanuló voltam.Mert ott hittem abban,hogy megtudom csinálni.Természetesen iskolát már régen elhagytam.Igazából ezt az életszemléleti dolgot a Bakancs lista című film indította el.Én a Brian Tracy féle tanításokkal,módszerekkel értek egyet.
2016. márc. 10. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Az Witcher 3 akkor se fogja magát kijátszani:D
2016. márc. 10. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
én ninfomán lennék ,mert úgyis mindegy
2016. márc. 10. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

akkor minden szabadidőmet arra fordítanám, hogy befejezzem a projektet amit hobbi szinten űzök...

számomra fontos és legalább hátra hagyok valamit, lehet nem lesz nagy dolog, de talán sokra viheti ha utánam más tovább viszi...


23F

2016. márc. 10. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Úgy, ahogyan Asimov gondolta egy magának feltett hasonló kérdésre: "gyorsabban gépelnék".
2016. márc. 10. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Sunshinedoll ***** válasza:
Szereznék egy gazdag sugar daddyt és beutaznám vele a világot.
2016. márc. 10. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Elmennék prostinak, hogy legyen gyorsan sok pénzem utána utaznék, buliznék, drogoznék, festenék, rajzolnék, írnék és megcsinálnék pár apróságot amit mindig is meg akartam.
2016. márc. 10. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
(Pontozzatok le, de azzal a tudattal hogy 2 év van az életből szerintem nem sok mindenki dolgozna szivesen.)
2016. márc. 10. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Vennék fel csomó hitelt, az értékesebb ingóságaimat életemben eladnám a páromnak (mert ő megérdemli) a közös pénzből :D. A családom annyira nem érdekel, de nekik meghagyom így a lehetőséget, hogy visszautasíthassák az örökséget, de ne menjen kárba a lakásom.


Aztán meg szórakozás dögivel. Utazás, kulturálódás, pihenés.

2016. márc. 10. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!