Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Tudnátok tanácsot adni a...

Tudnátok tanácsot adni a múltam lezárásához? Vol/van valaki ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
Nem tudom lezárni a múltamat. Sok rossz történt velem a "családomon" belűl és evvel párhuzamosan még az akkori osztálytársaim is keresztbe akartak nekem tenni mindnehol (és sikerült is nekik lelki téren). Mára már ingadozik a hangulatom mert új és jó közegbe kerültem, de azért sajnos itt is kapok néha sértéseket pedig nem is ismernek és semmi közük semmihez. És ez az unott, szomorú hangulatom és a nyomottságom már ráment az idegrendszeremre is és egészségi problémáim adódtak/adódnak belőle. Úgyérzem h senki nem áll mellettem és mindenki ellenem vam pedig ez nem igaz. De sajnos én így érzem legtöbbször.Tudnátok valami tilleket, ötletelet h le tudjam zárni a múltam??? 15/L

2016. márc. 10. 16:46
 1/2 menta00 ***** válasza:
Leírnád nekem privátban bővebben? Szerintem én tudok tanácsot adni, csak ahoz többet kell tudnom.
2016. márc. 10. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha nem megy egyedül, akkor pszichológus.

Múltat úgy lehet lezárni, ha szembe nézel vele,megérted mi miért történt.

Ebben sokat segíthet egy barát, egy felnőtt, aki törődik veled,vagy természeteen szakember , ha súlyos a helyzet.

2016. márc. 10. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!