Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit gondoltok egy ilyen emberről?

Mit gondoltok egy ilyen emberről?

Figyelt kérdés

Egész életét a tanulásnak szenteli, 30 évesen már 6-7 diplomája van, és számos nyelven beszél. Nem csak élő, hanem holt nyelveken is ért (pl. ógörög). Rengeteg mindent tud, mindenről van véleménye, mindenhez ért, nagyon művelt. Nagyon bölcs, nem okoskodik, nem csinál hülyeségeket, alkoholt sosem fogyaszt lerészegedésig.


Csendes, csak akkor beszél, ha kérdezik. Mentálisan magasabb szinten van mint az emberek többsége, ebből kifolyólag csak nagyon kevés barátja van. Körbejárja a világot, folyamatosan bővíti az ismereteit, tökéletes pontossággal képes leolvasni az emberek érzelmeit.


Természetesen sportol, így nem csak szellemileg, de fizikailag is folyamatosan fejlődik.



2016. márc. 12. 19:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nekem egyaltalan nem szimpatikus. Tul hulyenek érezném magam mellette. Egyebkent meg ketlem, hogy mindenhez ertene, mert nincs ilyan ember:D Ezek alapjan kicsit olyan kép alakult ki bennem rola, aki teljesen odavan magaért, és lenéz masokat. En meg inkabb az embereket a sziveert szeretem, nem az eszukert. Persze ez csak az en velemenyem.
2016. márc. 12. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
9%
Bárkinek lehet 6-7 diplomája akár 18 évesen is. Véleménye is lehet mindenről, a sport meg ma már alap dolog. Az ógörög meg f. ság.
2016. márc. 12. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Azt, hogy ez ritka dolog és amilyen ritka egy dolog, olyan ritka a vevője is. Egyszóval nem ő lenne a legelső, akivel szimpatizàlnék.
2016. márc. 12. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Egyetértek az elsővel, valamint még hozzátenném, hogy számomra túl komoly lenne.
2016. márc. 12. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
És ez ki a titkok könyvtárából a könyvtáros :D
2016. márc. 12. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Látom ijesztőnek hat egy ilyen ember. :D


Teljesen normális ember, kedves, jófej, nagyon empatikus. Mikor említettem, hogy nem okoskodó típus, arra is próbáltam célozni, hogy nem nagyképű.

2016. márc. 12. 19:28
 7/13 anonim ***** válasza:
Szerintem egy okos és művelt ember lehet. Különösen jó hogy nem okoskodik azért, mert okos.
2016. márc. 12. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Ezek utan erdekelne, hogy mik lehetnek ennek az embernek a rossz tulajdonsagai?:) (Tényleg érdekel, nem gunyolodasbol kérdezem:D)
2016. márc. 12. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Hasonlót ismerek én is. Azzal a különbséggel, hogy 1 diplomája van, de a tudása 30 évesen olyan, hogy a világot járja előadásokat tartani. Nyelvet is csak négyet tud.

Napjait, a munka, sport, tanulás tölti ki. Emberileg olyan, hogy a kukás embert is tiszteli. Nem nézi le, mert szerinte az is munka és fontos, mert nem szeretne térdig járni a szemétbe. Tulajdon kép, egy nagyon kedves nő.

2016. márc. 12. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
93%

- Látom, maga mindenhez ért!

- Mindenhez IS!


:)


Ennyi leírás alapján az első benyomásom az, hogy: rideg.

Több lehetőséget látok:

1. Simán lehagytál még a jellemzésből pár, látszólag jelentéktelen, de valójában igen lényeges dolgot (emberi kapcsolatok, humorérzék, stb.)

2. Simán lehagytál a jellemzésből pár dolgot, mert ez valami ismerősöd, akiért totál odavagy, de nem ismered még olyan régóta és rózsaszín ködön át nézve ilyen tökéletes (bár kissé féloldalas) a jelleme.

3. Simán lehagytál a jellemzésből pár dolgot, mert ez te vagy, és valamilyen oknál fogva tökéletesnek szeretnél látszani vagy csak simán el vagy magadtól ájulva.

4. Nem hagytál le semmit, eleve ilyen féloldalas ember, szóval túlzó mértékben az intellektus van nála a középpontban, amit emiatt sikerült tökélyre fejlesztenie. Valamennyire szerepet kap a testiség (sport formájában), a lelki oldal viszont meglehetősen hiányos. Azaz egy kiegyensúlyozatlan személyiség.

2016. márc. 13. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!