Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért vagyok féltékeny a...

Miért vagyok féltékeny a csajra, nagyon csúnya dolog volt ez tőlem?

Figyelt kérdés

Miután Édesapám meghalt, ez a férfi "fogadott" be, mert nem volt hova mennem, ő egyébként Apukám munkatársa volt, és nagyon jó barátja egyben.. Törődött velem, gondoskodott rólam, segített átvészelni a legnehezebb időszakokat, és mindig terelgetett a jó irányba, amit sokáig azt hittem cseszegetésből tesz, de most már belátom, hogy tényleg sokat köszönhetek neki.

És most meg neten megismerkedett egy nővel, akivel találkoztak is. Rajtam meg akkora féltékenység lett úrrá, hogy még én is meglepődtem, de igazából nem érte miért. Aztán mikor legközelebb találkoztak volna, teljesen megijedtem, és nagyon csúnya dolgot tettem. Azt mondtam neki, hogy én meg elmegyek este azokkal a bizonyos haverokkal bulizni, akiktől ő "eltiltott", mert miattuk keveredtem egy kisebb rendőrségi ügybe, és azt mondta vagy nem találkozok többet velük, amíg az ő házában lakok, vagy elmegyek onnan, mert ő nem fog többet kihúzni a bajból, és egy "bűnözőt" se fog megtűrni a házában. Na és én ezekkel találkoztam volna, amit ő nem engedett, és mondtam, hogy ha nem akarja, hogy elmenjek, akkor itthon kell maradnia. Mondta, hogy akkor lemondja a randit és itthon is marad, de biztos, hogy nem megyek el azokkal a vadállatokkal sehova. Viszont helyette a matek vizsgámra kellett tanulnom, amit ő le is ellenőrzött utána.

Szerintetek szemét dolog volt ez tőlem? És normális dolog, hogy féltékeny voltam arra a másik nőre? Ti mit tettetek volna?


L/19


2016. márc. 12. 20:04
 1/4 anonim ***** válasza:
19 évesen ez azért elég gyerekes. Az ember fél a változástól, de ennyi idős korára már be kell nőjön a feje lágya. Téged gyerekként erős trauma ért, azért is "nehezebb" bizonyos szemszögből a felnőtté válásod. Amúgy (szerintem) alapjáraton érthető a féltékenység, de nem ilyen erős szinten. Ha rám hallgatsz végiggondolod logikusan mi volt szerinted a jó a lépésedben, már ha volt oylyan egyáltalán. Egyébként ha belegondolsz... pár év és elmész. Önálló életet kezdesz és bár tartod majd vele a kapcsolatot, nem maradsz végig mellette. Ő viszont egyedül marad, mert annak idején te ezt kérted tőle. Komolyan ilyen jövőt szánsz annak az embernek, akinek köszönhetően te sem maradtál egyedül?
2016. márc. 12. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Eléggé szemét voltál,szégyelheted magad
2016. márc. 12. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Első húzásod volt a "rendőrségi ügy".

Második ez a zsarolás.

Harmadik után az utcán találod magad, de meg is érdemled.

2016. márc. 12. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Miért akarsz megfosztani egy olyan embert a lehetséges boldogságtól, aki mindenféle kényszer és kötelezettség nélkül befogadott, nevelt és törődött veled?

Azt leszámítva, hogy apukád barátja volt, semmi köze nem volt hozzád, mégis vállalta, hogy eltart, felnevel, segít neked, te meg így hálálnád meg?

Rettenetesen gyerekes és undorító volt, amit tettél.

Az a minimum, hogy bocsánatot kérsz és reménykedsz, hogy még helyrehozható a dolog, amibe belemásztál.

2016. márc. 12. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!