Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ilyen esetben érdemes boldog...

Ilyen esetben érdemes boldog születésnapot kívánni? Egész életemben csak egy hetet beszéltem egy bizonyos gyerekkel.

Figyelt kérdés
9. osztály nyári szünetében voltam egy számteches táborban. Az egyik gyerekkel tényleg nagyon jól kijöttem. Amikor sört kellett szerezni (ez egy kacifántos szál a történetben, nem releváns a témához), akkor megadta a számát, azóta megmaradt. Az egyik alkalommal kiesett a kezéből a lakcímkártyája, én adtam vissza neki és amikor megnéztem megjegyeztem a születési dátumát. Tényleg egy korrekt gyerekről van szó, szinte ugyanolyan mentalitás, mint én. Amikor vele beszélgettem, olyan érzés fogott el, mintha tesó volna. Ezen a héten eszembe jutott a születési dátuma és hamarosan el fog jönni a szülinapja. Szerintetek ilyenkor így hirtelen illendő felköszönteni pl. sms-ben valakit, amikor nem is biztos, hogy hirtelen emlékezne rám vagy hogy egyáltalán emlékszik-e még?

2016. márc. 12. 20:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! :) Szerintem egy sms-t küldhetsz neki abból nagy baj nem lehet és biztos örülni is fog neki, hogy emlékszel rá.
2016. márc. 12. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
biztos jól esik neki, olyantól akitől nem is számít rá
2016. márc. 13. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Valóban kellemes érzés volt neki, elsőre valóban nem emlékezett, nem annyira tudta összerakni a dolgokat, de miután megírtam neki, hogy ki vagyok, tényleg jól esett neki.
2016. márc. 25. 08:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!