Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért ilyen kishitű mindenki...

"Despota" kérdése:

Miért ilyen kishitű mindenki körülöttem?

Figyelt kérdés
Szóval mindenkitől azt hallom, hogy ebben milyen rossz vagyok, abban milyen rossz vagyok... Hát én nem vagyok ilyen, és egy kicsit nagyképűnek is tartanak, pedig nem tartom magam jobbnak másoknál, csak egyszerűen jónak tartom magam. És ahogy ebből következik, mindenki mást is jónak tartok.

2016. márc. 14. 21:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Dettó. Ilyen szitujaim vannak nekem is egy az egyben:D És a barátnőim is ilyenekké váltak az évek során. Azt kell mondjam, hogy ilyen energiavámpírokra a legkevésbé sincs szükségem. Nem tudom meddig tart majd a barátságunk :(
2016. márc. 14. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Irigyellek titeket, én minden dologban alulbecsülöm magam, önbizalmam nincs, és így nem is sikerül kb semmi, aminek nekiállok
2016. márc. 15. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!