Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy találhatnám meg? (bővebbe...

Kokakólalájt kérdése:

Hogy találhatnám meg? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Szombat este a legjobb barátommal bulizni mentünk. Hajnalban hazafelé tartottunk. Reggel 5-6 óra között a Blahán találkoztunk egy külföldi lánnyal. Nem tudott magyarul csak angolul beszélt. Egy szál pólóban állt és zokogott. Megviselt állapotban volt. Annyit sikerült megtudnom róla, hogy a keresztneve Jackie. Szőke hajú, alacsony, kék pólót viselt. Eltévedt a városban a barátnőit meg elvesztette. Segíteni akartam neki, de akkor odajött egy férfi aki azt mondta, hogy a közelben lakik, felviszi magához és beviszi majd a rendőrségre. Mi meg a haverommal sajnos hazamentünk. Igaz, hogy mi a város szélén lakunk, nem is voltunk valami józanok akkor, az a csávó pedig egy elég rendes arcnak tűnt, és angolul is sokkal jobban beszélt mint én. Mégis lelkiismeretfurdalásom van, hogy ott hagytam őt, és aggódok érte. Azóta csak azon jár az eszem, hogy mi lehet vele. Hogy tudnék ennek utána járni?

2016. márc. 14. 22:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Okosabbak is lehettetek volna.Most már nincs értelme,hogy töröd a fejedet, pontosan az a baj, lehet megszökött valahonnan, valami miatt.
2016. márc. 14. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha tényleg ennyire fontos neked, és van nagyon sok szabad időd, akkor keress rá erre a névre facebookon, és bogarászd át a hasonló korú csajokat hátha előbb-utóbb rábukkansz. Ami még eszembe jutott hogy menj be a 7. vagy 8. kerületi rendőrkapitányságra és kérdezd meg, hogy vasárnap reggel bevittek-e egy ilyen nevű csajt. De nem tudom hogy a rendőrség kiadhat-e ilyen információkat.
2016. márc. 14. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen az eddigi válaszokat.


Elsőnek: Valóban lehettünk volna okosabbak, de az akkori állapotunkban tiszta fejjel gondolkodni esélyünk sem volt. Nincs értelme törnöm a fejem, lehet de akkor sem tudok szabadulni a gondolattól. Próbálom azzal nyugtatni magam, hogy biztos rendes volt a csávó és segített neki, de akkor is szeretnék megbizonyosodni erről.


Másodiknak: Ez a két verzió jutott eszembe nekem is, de mindkettőnél ugyanazok az aggályaim amik neked. Facebookon csak keresztnév alapján megtalálni valakit szinte lehetetlen. Ez olyan mintha beírnám, hogy Kati, vagy Anna. Lesz ezer találat. Azt meg én sem hiszem, hogy a rendőrség segítene ilyen esetben.

2016. márc. 15. 00:45
 4/5 anonim ***** válasza:
Van valami fejlemény a lányról?
2016. ápr. 3. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Sajnos nincs. A rendőrségről egyből elküldtek. Még egy magánnyomozót is felhívtam, de ő sem tudott segíteni
2016. ápr. 3. 21:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!