Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Egy erős gimiben (Lovassy,...

Egy erős gimiben (Lovassy, Vetési) mennyit kell tanulni?

Figyelt kérdés

Most általános iskolás vagyok, 8.-os és kitűnő tanuló. Hozzáteszem nem erőltettem meg magam ehhez az eredményhez.

Arra lennék kíváncsi, hogy akik Lovassysok, Vetésisek, azok mennyit tanulnak egy nap átlagosan?

(Ahova jelenleg járok, elég erős suli, egyik legjobb Veszprém megyében. Giminek pedig a Lovassyt vagy a Vetésit választottam.)



2016. márc. 15. 16:43
 1/6 Firedoom ***** válasza:
Öcsém Lovassy-s es szarik a világra.azt mondja, h nemeten kivul semmi nehez nincs.
2016. márc. 15. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én is egy erősebb gimibe jártam. Annyit tanultam, amennyit muszáj, néha ráment egy-egy délutánom a hétből, de a megerőltetőtől elég messze volt. Ki lehet "trükközni", hogy szinte semmit se kelljen tanulni. Jó eredményeim lettek.
2016. márc. 15. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2016. márc. 20. 14:30
 4/6 anonim válasza:
Hat a Lovassyba baromi sokat szerintem mert oda ilyen nagyon nagyon okos gyerekek jutnak be es nehez gimi
2016. ápr. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Vetésiben spanyol kéttannyelvűs vagyok, rengeteget tanulunk, főleg, hogy heti 20 óránk van nyelvből, hetente témazárót írunk, sokat vizsgázunk, de nekem tetszik. :)


Délután még kell belefektetni 2-4 órát.

2016. ápr. 12. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

A Lovassy angolra vettek fel (oda is akartam menni). Aki oda jár(t), annak mi a tapasztalata? Sokat kell tanulni? Mennyi szabadidőm lesz úgy saccolva? És szerettek odajárni? Milyen a közeg, a tanárok, a gyerekek?

2016. máj. 7. 06:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!