Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Képes lennél feláldozni a...

Képes lennél feláldozni a saját boldogságodat máséért, még akkor is, ha tudod, hogy ő nem tenné meg érted? Mi kell hozzá neked?

Figyelt kérdés
2016. márc. 16. 17:58
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha ő nem tenné értem, akkor én se érte.

Ha feláldoznák valakiért valamit, akkor a minimum hogy viszonozza.

2016. márc. 16. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Sehogyse lennék képes. Ilyen hozzáállással nem, ha már eleve úgy állok neki, hogy ez részemről valami áldozat. Emögött mindig van valamilyen számonkérés és elvárás, de legfőképpen saját magad glorifikálása.

Segítek, ha úgy döntök, akár olyan módon is, hogy a saját érdekeim sérülnek, de én ezt úgy nézem, mint átgondolt és felelős döntést, nem mint áldozatvállalást. Innentől kezdve nem kell, hogy érdekeljen, megtenné-e ugyanezt, vagy hogy mit kezd a segítségemmel, mert senki nem kényszerített.

Hogy mi kell hozzá... Helyzetfüggő. Van ember, akiért akkor is megtenném, ha ő lenne az Antikrisztus. Más esetben mérlegelem a körülményeket.

2016. márc. 16. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem.
2016. márc. 16. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem. Nem vagyok h.lye. Meg Szent Johanna sem.
2016. márc. 16. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!