Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti mit tennétek az én helyzete...

Carcinogen agent kérdése:

Ti mit tennétek az én helyzetemben? Nem tudok lábra állni, nincs semmi jövőm.

Figyelt kérdés

Tételezzük fel ,nem ölöm meg magamat jövő hét keddig.

hogyan tovább?


A háttérsztori fontos a történet megértéséhez,ezt egy régebbi kérdésemben már leírtam,és most nincs türelmem újra leírni. http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__mentalis-egeszseg__7..


A lényeg hogy a mostani család ahol lakom,tőlem független okok miatt nem tud tovább vendégül látni,és emiatt hamarosan mennem kell.


De semmilyen elképzelésem nincsen hogy hova.

Kerestem állást,de eddig sehova nem vettek fel,és a nyomorult gyámügyes dolog miatt lehet hogy önálló keresetem se lehet.

A lényeg hogy nincsen pénzem.

Tehát magamtól nem tudok fenntartani semmit se,és még a legolcsóbb bérlőtársas garzonba se tudnék beszállni.


Apámék mint a másik kérdésben már írtam,jómódúak.A közép réteg felső kategóriájában vannak.

De mikor mondtam neki hogy valószínű szükség lenne anyagi támogatásra,akkor nagyon ódzkodott a gondolattól,és rögtön jött a szövegelés hogy "találj munkát"


Lényegtelen részlet,de apám körülbelül a 70-es években él.Azt hiszi hogy érettségi nélküli,idegen nyelvet folyékonyan nem igazán beszélő FIÚ diáknak van esélye olyan munkát találni ami nem heti 5-6-7 nap éjszakába torkolló pakolásból áll,300 ft/óráért.


Mindegy,ez más tészta.


Nincsenek ismerőseim vagy rokonaim akikre számíthatnék.


Azon kívül hogy combi ütőeret vágok mit csinálhatnék?



2016. márc. 16. 21:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
53%
Menj dolgozni.
2016. márc. 16. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

A legkevésbé sem értek ezekhez a gyámságos dolgokhoz, de azért ha 18 elmúltál, ráadásul fiú vagy találhatsz munkát minimálbérért legalább (mondjuk 3 műszakban). Akármelyik multi alkalmaz szívesen. Van ahol jár támogatás a lakhatásra is, vagy szállás. Nem mondom hogy magas színvonalú élet, de azért mégis valami.

Lehet hogy munkával már apád is jobban visszafogad, vagy valamelyik rokonod, ismerősöd.

2016. márc. 16. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

igen,ezt tudom,és már február közepe óta keresek,de vagy visszarukkoltak a munkáltatók,vagy nem válaszoltak (ha felvesznek valakit előttem,legalább írnák vissza hogy betelt),vagy simán csak nem vettek fel.

És a diákmunkák közt olyan megfelelőt találni,mint a gyémántvadászat.


Mondjuk most elkezdtem keresgélni a jófogáson (eddig csak az universitast néztem,de az valami vállalhatatlanul rossz) és találtam néhány korrekt állást.



De a fő probléma most az hogy nincs hol laknom.

Ha nincs legalább éjszakára egy biztos helyem,akkor nem tudok dolgozni.És én emellett szeretném még biztonságban is tudni a holmimat,legalább napi kétszer enni,és tisztálkodni.

2016. márc. 16. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Hopsz,másik felhasználóról írtam az előbb.Na mindegy,az előző komment az enyém
2016. márc. 16. 21:32
 5/11 anonim ***** válasza:
Elolvastam a háttért storyt is. Mi lenne, ha mégis visszaköltöznél Apádhoz? Ha ott lenne/van külön szobád, akkor csak elviselhető. Nem kell összeülnöd vele, ha nem vágysz a társaságára. Azt írtad, hogy Édesanyáddal voltak konfliktusai. A mostani párjával is ez a helyzet? Mert ha javult a légkör, vagyis Apád viselkedése, akkor lehet, hogy nem lenne olyan mint régen. Ez miatt ne írkálj ostobaságokat, hogy így meg úgy felvágod magad, mert ez eléggé szánalmas már bocs. Idegen családokhoz mész, holott van sajátod is. Látszik, hogy veled nincs minden rendben, tudom kegyetlenül hangzik, de folytasd a kezelést, és próbáld meg rendezni a kapcsolatodat az Apáddal amennyire lehet.
2016. márc. 16. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Apámmal beszéltem ma erről,ő se akarja hogy hazamenjek.


És most erről nem nyitok vitát hogy mi szánalmas és mi nem.Mondjuk úgy én már felette vagyok az ilyen ítéleteknek.De ha jobban érzed magad akkor nevezd csak szánalmasnak.

2016. márc. 16. 21:47
 7/11 anonim ***** válasza:

Nem érzem magam jobban tőle, de az írásod alapján az jön le. Most akkor milyen megoldást vársz? Valamelyik GYIK-es fogadjon be vagy mi?

Visszatérve Apádhoz..elég gáz, ha támogatni sem akar, és azt sem, hogy odaköltözz. Mond neki, hogy segítsen legalább talpra állni, mert nincs hová menned.

2016. márc. 16. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Lévén másoknak is lehetett hasonló életük,vagy csak ismernek ilyen embert,talán tudnak hasznosat mondani.Ebben reménykedtem a kérdés kiírásakor.
2016. márc. 16. 22:04
 9/11 anonim ***** válasza:
Városban laksz???
2016. márc. 16. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Budapest
2016. márc. 16. 22:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!