Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi történhet az emberrel ha...

Mi történhet az emberrel ha folyamatosan kudarc éri?

Figyelt kérdés
Azon gondolkozom, mi van ha valaki olyan helyzetből vág neki akit alapból nem ért eddig annyi inger, és már megkapta párszor, de mi van ha ilyen helyzetbe belevág és csak megy előre, az megerősödik, vagy csak még inkább rontana a helyzetén és még jobban befele fordulna ? mondjuk 100-ból 90-szer elküldik meg visszautasitják. Mi az amit ebből tanulhat az ember, vagy elmondhatja hogy jobb lett valami ?
2016. márc. 19. 13:46
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Idővel feladhatja a próbálkozásokat.


Én 3 éve érettségiztem és nem találtam 3 év alatt olyan munkahelyet ahol nem 50-60 ezer ft a fizetésem, aztán ennyiért vagy szét hajtanak,majd bele halsz,se éjjeled se nappalod, vagy pedig meghalsz az unalomba.

Leraktam tavaly egy szakmát,de sajnos hiába megyek felvételizni munkahelyekre mindig a tapasztaltabbakat választják,persze.


Én már kezdem feladni,hogy valaha lesz normális hosszú távú munkahelyem,normális fizetéssel. Szakmámmal szeretnék elhelyezkedni,de az is bizonytalan számomra.Tényleg mindent megteszek, csak azért kérek szabadságot a mostani munkahelyemen,hogy menjek oktatómhoz,aki mindig szívesen lát ha gyakorolni akarok, elfáradok nagyon,szóval nekem a szabadnapok nem a pihenésről szólnak hanem egész napi gyakorlásról,melóról.



5 éve próbálok ismerkedni,ez sem jön össze, már a pár keresést feladtam,lehet egyedül szüzen halok meg,ez van.


Mindenhol a vissza utasítás,próbálok változtatni a hozzáállásomon,próbálok igényekből leadni,de már olyan szinten próbálok mindenhol megfelelni,hogy ez belül felemészt,nem bírom,hogy más legyek mint aki.



23/L

2016. márc. 19. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Semmi nem lesz jobb. Egyre rosszabb lesz minden. Aki mást mond hazudik.
2016. márc. 19. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Jellemfüggő hogy mikor, de előbb-utóbb feladja.
2016. márc. 19. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
El se hiszem hogy van ilyen lány :D :) hát szinte ugyanebben vagyok kb én is, 1 szabadnap semmit nem jelent munkahelyről, sajnos, idő sincs, ugyanakkor pénz meg kell, hogy fent tartsd magad és magadra költs tehát igy nem könnyü, s nemtudom mások hogy csinálják, akiket látni hogy szinte minden helyzetben helyt állnak, frissek.. erre vagy születni kell vagy nem tudom hogy oldható meg felnőtt korba.. Ugye gyerekkorba meg ki a t.köm gondolkozik azon hogy hol akar lenni 10 év múlva..
2016. márc. 19. 14:30
 5/8 A kérdező kommentje:
Akkor miért emelik ki mindenhol meg nagy sztárok hangoztatják hogy amit akar az ember azt el tudja érni kitartással ? Ez lehet csak Amerikába müködik igy itthon nem ?
2016. márc. 19. 14:36
 6/8 A kérdező kommentje:
Mondjuk itthon ahogy észre vettem az a mentalitás megy, olyan lehúzó közeg, hogy ha Nekem sz.r akkor neki is legyen sz.r. Nincs az hogy én elérek valamit és Biztatnának érte. Nem. Még meg is kérdőjelezik, meg leirnak
2016. márc. 19. 14:40
 7/8 MZ.per.X ***** válasza:
100%

Megerősödni akkor lehet, ha van pozitív visszacsatolás is. Ha folyton csak kudarc ér, akkor az előbb utóbb tönkretesz, ha más nem, akkor belefásulsz az életbe.


"amit akar az ember azt el tudja érni kitartással ?"

Azért mondják, mert ha már a csúcson vagy, akkor onnan könnyű lefelé kiabálni. Ahhoz hogy oda jussanak, nekik is látni kellett hogy közeledik a cél, és megvoltak a pozitív élmények.


"Nincs az hogy én elérek valamit és Biztatnának érte. Nem. Még meg is kérdőjelezik, meg leirnak"

Hát ez a baj, pedig pont fordítva kellene.


Én alapból azt nem értem, hogy a gyereket szeretettel neveljük. Az állatokat is szeretettel, jutalmazással képezik. Az értelmi fogyatékosokat is folyamatosan dicsérik, jutalmazzák, és így fejlődnek. Ehhez képest az átlag embert lehúzzuk, becsméreljük, ordítunk vele a munkahelyen, nem jutalmazzuk, nem fizetjük meg, szarunk rá. Ha az ember azt látná hogy megbecsülik, jutalmazzák, megfizetik, akkor még a gyárba is örömmel menne dolgozni és nem gyomorgörccsel.

2016. márc. 19. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Igen,mindig nincs tapasztalat,kevés vagy,nem vagy szép,ilyen vagy olyan vagy.

Ordítanak,hogy csináld rendesen a munkát,mikor erődön felül próbálsz teljesíteni.

És ehhez a kevéske fizetés,ami ahhoz elég,hogy éhen ne haljál.


nincs semmi pozitív.


első voltam.

2016. márc. 19. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!