Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért van ennyi agresszív...

Miért van ennyi agresszív ember? Miért lettek ilyenek?

Figyelt kérdés

Ülök a buszon, azt hallom a mögöttem ülő csávóktól, hogy "Ez meg hogy néz ki? De szétverném a fejét..." (nem rám gondoltak)


A bulikban már alap a verekedés. Valaki csak verekedni jár a szórakozóhelyekre.


Gyakran látom ezt a kötekedős, agresszív, "mostmegmutatomhogymilyenerősvagyok" embertípust. És baromi sok van belőlük. Az emberek nézéséből már látszik, hogy mire gondolnak éppen, mikor valakit bámulnak.


Az utcán szembejövő "fiúosztagok" tagjai közül mindenki verekedni akar.


Egy régi barátom is az osztálytársaival lógott kint a városban részegen, mikor megláttak 2 csávót az autónál, és beléjük kötöttek. Üvöltöztek, aztán ott csicskították szerencsétleneket miközben videózták őket. Főleg a korombelieket(18/F) látom így nyilvánosan köcsögösködni, de tudnék sorolni már idősebb embereket is.


Vélemény?



2016. márc. 19. 15:44
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezeknek általában csak akkor nagy a pofájuk, ha csoportba verődve vannak. Egyedül már nem olyan keménylegények. És persze mindig csak egyes emberekbe vagy tőlük kevesebb számú csoportba mernek belekötni.
2016. márc. 19. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Valamilyen módszer van ezeknek az izéknek az elkerülésére? Eléggé hátráltatják a társadalmat ezek az élőlények...
2016. márc. 19. 15:52
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Egy biztos, ez régen is így volt. Én 35 éves vagyok és 20 évvel ezelőtt is pont ugyanez ment. Mindig azt mondom, hogy a fiamat jobban félteném, mint a lányomat, mert a fiúkba simán belekötnek, egy lányba pedig nagyon ritkán (a megerőszakolás is ritka, viszont nincs olyan fiú ismerősöm akibe ne kötöttek volna már bele). Ezt csak úgy tudod elkerülni, hogy alapvetően kerülöd a balhés helyeket, társaságokat. Illetve ha mégis belekeveredsz a szituba, akkor próbáld intelligensen kidumálni magad a helyzetből, ez szokott a legjobban beválni, ne vedd fel rögtön a kesztyűt, ne állj bele a verekedésekbe. Általában az ilyen agresszív állatokat le lehet állítani ha normálisan beszélsz velük. Ha ez sem jön be, akkor ajánlom a küzdősportokat, elvetemültebbeknek a gázspray, paprikaspray használatát, ezt riasztópisztollyal kombinálva is lehet kapni, csak nagyon drágán.
2016. márc. 19. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
66%

Az ilyeneket semmibe nézi az ember, ezek még csak véletlenül sem kemények. Arra lehet mondani hogy valamire való ha késsel megszúrják de még akkor is bír ütni. Ismerek ilyet is. Bár egy magyar sose lesz olyan strapabíró mint egy cigány illető.

Akik voltak már büntetve, üveggel, késsel rájuk törtek, pont azok a szerényebbek, mert tudják milyen az a világ.

2016. márc. 19. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem pedig pont hogy az inteligencia nem számít.

Erősen határozottan jó kiállással oda kell fordulni és visszaszólni. Persze nem 2v10-szituba,hanem 2-3vs-3-4 be.. Ez sokkal jobban beválik ha nem "prédának" tetteted magad..Illetve fontos,hogy te üss először,mert akkor elmegy a kedvük a kötekedéstől.

18F

2016. márc. 19. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
5 Ezzel a hozzáállással 100% verekedés lesz, persze ha ez a célod, akkor máris megtaláltad hozzá a partnereket.
2016. márc. 19. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

6#.. 18 éves vagyok,tudom miről beszélek.. Az aki kötözködni akar, az csak addig ugat,amíg rá nem jön,hogy nem jó emberrel kezdett... Nem az a lényeg,hogy nagydarab,izmos legyél elég ha határozott vagy..

Ezek mind arra mennek ki,hogy megverjék,kötözködjenek a gyengébbekkel. Nem azt akarják,hogy őket megverjék.. Szóval ha határozott vagy,akkor ott fognak hagyni

2016. márc. 19. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
7 Az első mondatodon felröhögtem. Én 35 vagyok, 16 éves korom óta rendszeresen, éjjelente a 8. ker.-ben dolgozom, mellesleg nem tartom durva helynek, Magyarországon nincsen Harlem, de láttam már sok mindent. A határozottság valóban fontos, ebben igazad van, de ha beleállsz a verekedésbe, pláne ha először ütsz, akkor gyakorlatilag te vagy a kezdeményező fél, ez nem egy elhárító magatartás, hanem szimplán verekedsz és vagy jól jössz ki belőle, vagy nem. Itt pedig az volt a kérdés, hogyan lehetne elkerülni. Intelligenciával, bár van akinél azzal sem, de olyan 80%-ban bejön ha normálisan beszélsz velük, mert nincsenek hozzászokva és nagyon le tudnak döbbenni, hogyha nem a saját stílusukban közelítesz feléjük, hanem embernek tekinted őket.
2016. márc. 19. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Jó hát 8.ker..:DDD

Eszem ágában nincs oda menni...

Egy viszonylag kis városban élek,itt nincs annyira durva helyzet..

De mint a kérdező is mondta:

"Ülök a buszon, azt hallom a mögöttem ülő csávóktól, hogy "Ez meg hogy néz ki? De szétverném a fejét..."


Tényleg a jelenlegi fiatalság öltözködésén,kinézetén,megnyilvánulásán ez ugrik be az embernek,hogy "de ütni való feje van"..

Pedig nem vagyok egyáltalán erőszakos típus,ettől függetlenül minden héten discozok,szóval mindíg van a kötözködik...

A lényeg annyi,hogy kb az ilyen kötözködések 90% olyan hogy nem gondolják komolyan,és simán lelépnek ha azt veszik észre,hogy nem egy beszari vagy.. A maradék 10%-nál meg valóban rába$zol..


De a kérdésre válaszolva,ne mozogj egyedül,mi is 6-8 an járunk mindenfele,legyen nagy ismerősi köröd...

És persze kerüld az olyan helyeket mint a 8ker,mert ott aztán 90%ban rába$zol..

2016. márc. 19. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!