Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért beszélnek ilyen ocsmányu...

Miért beszélnek ilyen ocsmányul egymással az emberek?

Figyelt kérdés
Anyázásra és hasonlókra gondolok. "remélem meghalsz" stb...
2016. márc. 19. 16:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Mert nincsen vitakultúrájuk. Megfelelő érvek hiányában marad a sértegetés.
2016. márc. 19. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
EZ "Hungarikum"
2016. márc. 19. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mert nem tudnak konstruktívan vitatkozni, így marad az énanyámteanyád.. szomorú. Metróztam pár hete, és meglöktem egy srácot, de úgy, hogy engem is löktek, tényleg véletlen volt. Kivette a fülhallgatót és hangosan közölte hogy micsoda .....vagyok. Kinyílt a bicska a zsebemben, de csak annyit mondtam, hogy oké, bocs, engem is löktek, és jött a .... a....d és társai, pedig a fiam lehetett volna. Nincs tisztelet, nincs kultúra..
2016. márc. 19. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Gödöllőn egy vadbarom a kocsiból szó szerint elküldött a p.icsába mert be akartam fordulni balra, de a kereszteződésben volt egy gyalogátkelő, szemből jöttek, így csak a felezőnél besorolva vártam hogy a gyalogosok átkeljenek, viszont nem tudtak, csak tébláboltak a sávomban, mert egy vadbarom abból az utcából amelyikbe én be akartam menni ráállt a gyalogátkelőre, nem engedte tovább a gyalogosokat engem pedig jól elhordott 5 mp alatt mindenek ami csak eszébe jutott. Hogy miért? Nem tudom, nem érdekelt, nem szóltam neki vissza semmit. Dögöljön meg.
2016. jún. 21. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!