Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Le lehet ezt gyűrni?

Le lehet ezt gyűrni?

Figyelt kérdés

van egy lány, aki belülről szinte tökéletes, életvidám, bulizós, állandóan mosolyog és tényleg az a fajta aki nagyon odafigyel a másikra. Barátok vagyunk vagy inkább voltunk addig míg ki nem bukott belőle, hogy többet szeretne tőlem. Az a helyzet, hogy én részemről a kémia 0, soha még csak el sem gondolkoztam ezeken a dolgokon, hogy lehetne köztünk valami. Szerintetek idővel ez változna adjak neki esélyt? Voltatok már ilyen cipőben?

Hiába mondogatják, hogy nem számít a külső, nálam sem az az első ha kapcsolatról van szó, de az a bizonyos vonzódás nélkül úgyse lehet több...



2016. márc. 19. 16:49
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nagyon kevés azon fiú-lány barátságok %-os aránya, ahol valóban maradnak a "barátság" keretein belül, tehát hogy nem éreznek idővel többet, vagyis inkább úgy fogalmaznék, hogy az egyik fél egy idő után többet érez, ami már nem barátság. Utána jön a barátság extrákkal című történet, tehát szerintem ha benned eddig nem alakult ki semmi, ezután sem fog. Ha most jó fej vagy és adsz neki egy esélyt, egy idő után kínlódni fogsz és szakítasz, akkor leszel a világ sze...mete, mert áltattad.
2016. márc. 19. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az a baj így a barátságát is bukom, legalábbis addig míg túl nem teszi magát rajtam. Állítása szerint évek óta benne van már ez, régóta ugye nincs senkije, magyarán miattam vagy rajtam gyötrődik, most is majdnem elsírta magát amikor közölte, de sajnálatból meg aztán végképp nem szeretném áltatni semmi értelme nem lenne. Bármit csinálok szarul érzem magam miatta...
2016. márc. 19. 17:14
 3/5 anonim válasza:

Ugyanígy voltam a mostani párommal 3 évvel ezelőtt :D imádtuk egymást de külsőre nem jöttünk be egymásnak, ő ropi volt én dagi.

Le is zártuk, majd 2015 nyarán egy szórakozóhelyen összefutottunk sok-sok idő után, addigra én 30 kilóval kevesebb voltam, ő 30 kilóval több, jött a nagy durr, szavunk elakadt, azóta elválaszthatatlanok vagyunk :)

Én 21/l ő 22/f :)

2016. márc. 19. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nekem ez nem ilyen egyszerű, egyébként sem kövér vagy túl sovány egyikőnk se :D, alakja is jó, még sincs meg az a plusz valami, belsője alapján jobbat kívánni sem lehet, pont ezért az egyik legjobb barátom
2016. márc. 19. 17:42
 5/5 anonim válasza:

Bakker akkor ez tényleg gáz helyzet..

Amúgy saját tapasztalatom alapján annyit tudok mondani, hogy ez patthelyzet.

Amíg barátkoztok, nem fog tudni elfelejteni.

2016. márc. 19. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!