Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan segíthetek?

Hogyan segíthetek?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok, végzős gimnazista. Rájöttem, hogy nem tudom, hogyan tudnék igazán segíteni az embereken. Nemrég adhattam először vért. sokat járok idősek otthonába beszélgetni a bentlakókkal, bár mostanában a sok tanulás miatt kevesebb időm van erre. Állatmenhelyre is járok ha van időm. De úgy érzem ez nagyon, nagyon kevés. A szüleim támogatnak alapítványokat és szervezeteket, de én is segíteni akarok. De nem tudom mivel tudnék.
2016. márc. 19. 22:46
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Pont így, jól csinálod. :) Én pszichológus akartam lenni, mert mindig "piszkáltak" finoman szólva és segíteni akartam másoknak, de nem úgy alakult. Az egész világot nem tudod megváltani sajnos de ha mindig törekszel rá az már elég.
2016. márc. 19. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 hugyosgalacsin ***** válasza:
Soha és semmilyen körülmények között ne segíts másik embernek ő is ugyan azt tenné...
2016. márc. 19. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!