Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan kezdjen valaki új...

Hogyan kezdjen valaki új életet 46 évesen 85millió hitellel?

Figyelt kérdés
Egy 45éves nő egy 46 éves férfi, 3 gyerek. Nyelvtudás nincsen, a férfi és a nő nem dolgoztak 20éve szakmában. Örökségeket éltek fel. De most elfogyott minden és el akarják venni mindenüket. Létezik ebből kiút? Tanácstalan vagyok. Már enni is alig tudnak. Család nem tud segíteni. Mit lehet ilyenkor kezdeni? Nem mehetnek 5en az utcára.
2016. márc. 20. 00:58
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Már elnézést, de gondolkodni luxus volt nekik sok-sok évig?
2016. márc. 20. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
A gyerekek tényleg nem mennek utcára, ők mennek állami gondozásba. A párocska meg elmehet 3 szakba dolgozni a sorra. Van élet a a bolygónak azon az oldalán is ahol az emberek napi 8-10 órát dolgoznak. Igaz ez az élet nem olyan kellemes mint örökségből meg hitelből élni.
2016. márc. 20. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ekkora hitellel, szégyen vagy nem szégyen irány külföld, és minden munkát elkell vállalni ami jön. A gyerekek maradjanak itt(szülők/barátok/ismerős)
2016. márc. 20. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
75%
Mégis mire tud valaki felvenni ennyi hitelt?Talán tegyék pénzé amit tudnak,és kezdjenek el törleszteni.
2016. márc. 20. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
#3 nyelvtudás nélkül nem nagyon mehet külföldre.
2016. márc. 20. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Szerintem, akinek húsz éve büdös a munka, és örökséget éltek csak fel, annak nem sok reménye van találni bármilyen munkát is. A legtöbb munkahely - ami szakmai végzettséget kér - gyakorlati időt keres az önéletrajzban, és a húsz éve nem dolgozónak nem sok gyakorlata lehet.

Nem vagyok biztos abban, hogy a kérdés igazi problémát takar.

2016. márc. 20. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Leírnád egy kicsit részletesebben is a dolgot, hogy ne ítéljem meg úgy ezeket az embereket első látásra, mint végtelenül ostoba, a mának élő, pazarló véglényeket, akik képtelenek a gondolkodásra és büdös nekik a munka, ahogy az előttem szóló írta, ráadásul mire vettek fel még pluszba 85 millió hitelt, azt nem tudom.Erre nem gondoltak, hogy ez a pillanat is el fog jönni egyszer?Aki hülye haljon meg, én ezt tudom mondani.
2016. márc. 20. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Sajnálom utolsó válaszoló,de ezen nem tudok szépíteni, ez történt.... A hitel nem ennyi volt,de bele csúsztak a devizába ők is. Nem gondolkodtak előre,sőt, egyáltalán nem gondolkodtak. Én mint családtak ugyanezeket tudtam nekik mondani,hogy irány dolgozni és kész,nincs mese. El kell vállalni minden munkát, örülhetnek ha takarítani felveszik őket,csak ők máshogy látják a dolgokat. És várnak a csodára,hogy majd valami megvltozik, közben meg kirakják őket. A gyerekekből 2 nagykorú és egy kiskorú. El vagyok keseredve,már nem tudok milyen tanácsot adni nekik mert semmi nem jó. Ezért gondoltam,hátha valakinrk van jobb ötlete, de úgy látom egy véleményen vagyok az összes hozzászólóval. Azt,hogy mire vettek fel hitelt magánügy,most itt nem részletezném pontosan,de a lényeg,hogy egy olyan dologra amiből nem lett SEMMI!!! Csak a pénz ment el.
2016. márc. 21. 14:13
 9/10 anonim ***** válasza:

Akkor azt tudom mondani, hogy így jártak.Kedves tőled hogy segíteni akarsz, de tudod aki nem fogad el semmilyen tanácsot, mert még így is büdös a munka hogy utcára rakják őket, nem hallgat meg semmit, az el van veszve.Aki nem akarja hogy segítsenek neki, magán meg nem akar segíteni, azon még a Mindenható Isten sem tud sajnos.

Te elvégezted a dolgodat, a kisgyereket próbáld megmenteni, védeni, maradjatok együtt, tartsatok össze, kérjetek átmeneti segítséget a rokonoknál, barátoknál, a szülők meg így jártak.Ez egy igen sanyarú helyzet és megértem az aggodalmad, de ha maguktól nem kapnak észbe napokon belül hogy bármiféle genyó munkát el kéne vállalni a túlélés érdekében, akkor az lesz amit mondtál.Kirakják őket az utcára.Sajnos a leírásod alapján menthetetlen ez a két ember.Ez a szomorú igazság.

2016. márc. 21. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"nyelvtudás nélkül nem nagyon mehet külföldre."

Én nem szellemi munkára gondoltam, van fizikai munka is, segédmunkás... Nyugati országok. :)

2016. márc. 21. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!