Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan álljak ki önmagamért?

Hogyan álljak ki önmagamért?

Figyelt kérdés

A szüleim nem tanították meg. Nagyon magamra veszem az emberek viselkedését és azt, amit mondanak.Rengetek példát tudnék mondani ahol ki kellett volna állnom magam mellett.

Hogyan állhatnék ki magam mellett az emberekkel szemben? Nem tudom hogy eddig azért nem kerítettem nagy feneket a dolgoknak mert nem szeretek veszekedni és nem tudom megvédeni magam, vagy azért mert nem mertem.

Kérlek segítsetek.



2016. márc. 20. 02:28
 1/4 A kérdező kommentje:
Egyáltalán tudnék változtatni a jellememen?
2016. márc. 20. 02:31
 2/4 anonim ***** válasza:
Mennyi idős vagy és miben mutatkozik meg és hol, hogy nem tudsz ki állni magadért ?
2016. márc. 20. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem késő még ki állnod magad mellett rengetegszer kellesz neked és nekem is sőt mindenkinek. Ne félj szedd magad össze akárki ki is csesztet ne félj az a legnagyobb lényege a dolognak. Mindegy hogy mit mondassz vissza de akkor is kiálltál magadért.
2016. márc. 20. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ha jó a motivációd és tudod, hogy a tények és logika téged igazolnak, akkor jó stílusban, nagy türelemmel ki kell állnod nem ÖN magadért, hanem az igazságért. Persze ezt csak akkor tedd folyamatosan valaki felé, ha látod, hogy van a vitapartnerednek befogadó képessége, mert egyébként csak idő és energia pazarlás részedről. Persze bevallom, jómagam is elmondom a véleményem mások felé, hogy még véletlen se higgyék, hogy bevonhatnak valami olyasmibe, ami szöges ellentétben van az én igazság érzetemmel. Mások rossz stílusa,mások részéről a kihasználási szándék, és megalázás az ő tudatlanságuk, amennyire lehet, ezt le kell pergetnünk magunkról.
2016. márc. 20. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!